Art-ceramics

Number of items: 254

Kovács Éva (1938-): Anya gyermekével. Jelzett, mázsérüléssel, m: 35 cm
12026.

10 000 HUF

Bán Károly retró kerámia váza, jelzett, minimális kopással, m: 31,5 cm
12027.

8 000 HUF

12028.

8 000 HUF

12029.

8 000 HUF

12030.

6 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
12031.

6 000 HUF

Sonneberger Friedel-Figuren cigarettázó férfi figura, mázas kerámia, alján címkével jelzett, kisebb hibákkal, m: 13 cm
12032.

8 000 HUF

12033.

8 000 HUF

Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott csésze alátéttel szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
12034.

8 000 HUF

Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott mélytányér szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12035.

8 000 HUF

Pesthidegkút vulkánmázas kínáló, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
12036.

6 500 HUF
17,62
20,31

Kumpost Éva (1934-1994): Nő virággal. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12037.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF