Art-ceramics Number of items: 254
3424382
12026
508
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Anya gyermekével. Jelzett, mázsérüléssel, m: 35 cm
10 000 HUF
3424324
12027
508
Art-ceramics
Bán Károly retró kerámia váza, jelzett, minimális kopással, m: 31,5 cm
8 000 HUF
3419340
12028
508
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi asszony figurális ékszertartó, kis kopással, m: 23 cm
8 000 HUF
3386543
12029
508
Art-ceramics
8 000 HUF
3333725
12030
508
Art-ceramics
6 000 HUF
3333724
12031
508
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
6 000 HUF
3335527
12032
508
Art-ceramics
Sonneberger Friedel-Figuren cigarettázó férfi figura, mázas kerámia, alján címkével jelzett, kisebb hibákkal, m: 13 cm
8 000 HUF
3222482
12033
508
Art-ceramics
8 000 HUF
3408402
12034
508
Art-ceramics
Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott csésze alátéttel szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
8 000 HUF
3408386
12035
508
Art-ceramics
Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott mélytányér szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
8 000 HUF
3404068
12036
508
6500
Art-ceramics
Pesthidegkút vulkánmázas kínáló, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
6 500 HUF
3442884
12037
508
Art-ceramics
Kumpost Éva (1934-1994): Nő virággal. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house