Art-ceramics Number of items: 254
3440152
12038
508
Art-ceramics
4 db mesefigurás iparművész kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzett, egy darab sérült 11x11 cm ig
7 000 HUF
3439566
12039
508
Art-ceramics
Yaszilkiv mázas kerámia, bika formájú majolika kiöntő, jelzett, hibátlan d25x26 cm
7 000 HUF
3439360
12040
508
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos kerámia tál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 31 cm
10 000 HUF
3440392
12041
508
7500
Art-ceramics
Roszik Vilma modern váza. Jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
7 500 HUF
3439230
12042
508
Art-ceramics
Vizes korsó, Mohács, XIX. sz. Engóbozott cserép, 33 cm
7 000 HUF
3439228
12043
508
Art-ceramics
Vizes korsó, Somogy, XIX. sz. Mázas cserép, kis lepattanással. 29 cm
7 000 HUF
3439227
12044
508
Art-ceramics
Csíkos kancsó, Somogy, XIX. sz. Mázas cserép, sérüléssel. 19 cm
7 000 HUF
3437579
12045
508
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Régi idők üzenete. Samottos kerámia, fa keretben.. Egy apró lepattanással 38x29 cm
10 000 HUF
3434857
12046
508
Art-ceramics
Fazék. Gömör, cca 19. sz. vége, javított, sérüléssel, m: 34 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
8 000 HUF
3434860
12047
508
Art-ceramics
Aratókorsó. Dél-Alföld, cca 1900, m: 31,5 cm
8 000 HUF
3434863
12048
508
Art-ceramics
Aratókorsó. Dél-Alföld, cca 1900, mázhibákkal, m: 29 cm
8 000 HUF
3435225
12049
508
Art-ceramics
Hummel kerítésen ülő fiú, cca 1940, 111-es sorszámmal, jelzett, hibátlan , m: 14 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house