Art-ceramics

Number of items: 254

4 db mesefigurás iparművész kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzett, egy darab sérült 11x11 cm ig
12038.

7 000 HUF
18,97
21,88
15

Yaszilkiv mázas kerámia, bika formájú majolika kiöntő, jelzett, hibátlan d25x26 cm
12039.

7 000 HUF
18,97
21,88

Gorka Iparművészeti Vállalatos kerámia tál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 31 cm
12040.

10 000 HUF

Roszik Vilma modern váza. Jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
12041.

7 500 HUF
20,33
23,44

Vizes korsó, Mohács, XIX. sz. Engóbozott cserép, 33 cm
12042.

7 000 HUF
18,97
21,88

Vizes korsó, Somogy, XIX. sz. Mázas cserép, kis lepattanással. 29 cm
12043.

7 000 HUF
18,97
21,88

Csíkos kancsó, Somogy, XIX. sz. Mázas cserép, sérüléssel. 19 cm
12044.

7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Régi idők üzenete. Samottos kerámia, fa keretben.. Egy apró lepattanással 38x29 cm
12045.

10 000 HUF

Fazék. Gömör, cca 19. sz. vége, javított, sérüléssel, m: 34 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
12046.

8 000 HUF

Aratókorsó. Dél-Alföld, cca 1900, m: 31,5 cm
12047.

8 000 HUF

Aratókorsó. Dél-Alföld, cca 1900, mázhibákkal, m: 29 cm
12048.

8 000 HUF

Hummel kerítésen ülő fiú, cca 1940, 111-es sorszámmal, jelzett, hibátlan , m: 14 cm
12049.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF