Art-ceramics

Number of items: 254

Kerezsi Györgyi Ikebana váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 18x17 cm
12114.

5 000 HUF

Vizes kancsó. Mázas cserép, Erdély, XX sz. eleje Hibátlan 25 cm
12115.

5 000 HUF

Vizes kancsó. Mázas cserép, Alföld, XIX. sz. Sérülésekkel 31 cm
12116.

6 000 HUF

Retro pesthidegkúti váza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan m: 39 cm
12117.

6 000 HUF

Várdeák Ildikó: váza. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 13,5 cm
12118.

5 000 HUF

Szabó Kata mécsestartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
12119.

3 400 HUF
9,21
10,63

2 plasztikus virágmintás kerámia falidsz, hibátlan, d: 20 cm
12120.

4 000 HUF

Sárszalonka mintás olasz díszcsempe, fa keretben, 20x20 cm, 37x36 cm
12121.

4 800 HUF
13,01
15,00

Iparművészeti Vállalat zsíűri címkével jelzett váza, hibátlan, m: 21 cm
12122.

4 600 HUF
12,47
14,38

Feliratos pajzán figurális alföldi csalikancsó, minimális kopással, m: 31 cm
12123.

7 500 HUF
20,33
23,44

Kecskeméti lekváros szilke, minimális kopással, m: 15,5 cm
12124.

3 600 HUF
9,76
11,25

Alföldi miskakancsó 6 pohárral, kis mázkopással, m: 8-20 cm
12125.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF