Antique
Number of items: 135
3350129
13039
502
11000
Antique
Szecessziós háromágú bronz csillár, 1-1 sérüléssel, m: 72 cm
11 000 HUF
3350853
13040
502
Antique
8 000 HUF
3324584
13041
502
Antique
Szénavágó. cca 19. sz. közepe - második fele, Alföld, vas, fa, h: 100 cm
6 000 HUF
3325873
13042
502
Antique
12 000 HUF
3325474
13044
502
8500
Antique
8 500 HUF
3325460
13045
502
4400
Antique
Ón tál. Monarchia, feltehetően Karlsbad vagy Bécs, cca 1800, jelzett, monogramos, d: 28,5 cm
4 400 HUF
3325416
13046
502
3400
Antique
Ón tál. Magyar, cca 19. sz. első harmada, jelzett, d: 22 cm
3 400 HUF
3328086
13047
502
Antique
5 000 HUF
3326852
13048
502
2200
Antique
Iparművész domborított lemezkép, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12×6,5 cm
2 200 HUF
3298358
13049
502
Antique
20 000 HUF
3299558
13050
502
Antique
Telefunken Jubilate 301 rádió. cca 1968/1969, Telefunken Deutschland, h: 42 cm
4 000 HUF
3307580
13051
502
15000
Antique
Antik bronz angol asztali lámpa, m: 58 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m