Antique

Number of items: 135

13027.

17 000 HUF
46,07
53,13

Régi szőlő- és borszervírozó összeállítás: jelzett kristály bortöltő jégtartó résszel és fém szerelékkel m: 56 cm - talpas szőlőkínáló kis lepattanással, m: 20,5 cm - bordekantáló m: 23 cm - ezüstözött alpakka szőlőmosó kopással, d: 24 cm, m: 16 cm - Nicolas Napoléon fém bortartó eredeti dobozában - 6 darabos kristály boros pohár készlet, hibátlan, m: 15,5 cm
13028.

6 000 HUF

13029.

3 600 HUF
9,76
11,25

Gubán György (1951-): Magányos fa a kék égbolt alatt. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 40x30 cm
13030.

7 000 HUF
18,97
21,88

Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
13031.

4 800 HUF
13,01
15,00

Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm
13032.

8 000 HUF

Autóipari oktatási szemléltető makett - Kuplung pedállal. Német gyártmány, fém, 27x27 cm
13033.

13 000 HUF
35,23
40,63

Sztereokép néző készülék egyik üveg hiányzik
13034.

7 000 HUF
18,97
21,88

6 db tűzzománc egy fakeretben, egyiken Sz jelzéssel. 10x5 és 17x7 cm közötti méretekben.
13035.

20 000 HUF
54,20
62,50

13036.

8 000 HUF

Kosszarv trófea, kopással, h: 59 cm
13037.

9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm
13038.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF