Antique Number of items: 135
3256371
13027
502
17000
Antique
17 000 HUF
3361905
13028
502
Antique
Régi szőlő- és borszervírozó összeállítás: jelzett kristály bortöltő jégtartó résszel és fém szerelékkel m: 56 cm - talpas szőlőkínáló kis lepattanással, m: 20,5 cm - bordekantáló m: 23 cm - ezüstözött alpakka szőlőmosó kopással, d: 24 cm, m: 16 cm - Nicolas Napoléon fém bortartó eredeti dobozában - 6 darabos kristály boros pohár készlet, hibátlan, m: 15,5 cm
6 000 HUF
3364059
13029
502
Antique
3 600 HUF
3361517
13030
502
Antique
Gubán György (1951-): Magányos fa a kék égbolt alatt. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 40x30 cm
7 000 HUF
2790932
13031
502
4800
Antique
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
4 800 HUF
3239693
13032
502
Antique
Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm
8 000 HUF
3363534
13033
502
13000
Antique
Autóipari oktatási szemléltető makett - Kuplung pedállal. Német gyártmány, fém, 27x27 cm
13 000 HUF
3346723
13034
502
Antique
Sztereokép néző készülék egyik üveg hiányzik
7 000 HUF
3339262
13035
502
Antique
6 db tűzzománc egy fakeretben, egyiken Sz jelzéssel. 10x5 és 17x7 cm közötti méretekben.
20 000 HUF
3346060
13036
502
Antique
8 000 HUF
3347268
13037
502
Antique
Kosszarv trófea, kopással, h: 59 cm
9 000 HUF
3347123
13038
502
Antique
cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house