Antique Number of items: 135
3096323
13001
502
Antique
6 000 HUF
3385991
13002
502
44000
Antique
Ikon - Istenanya, az eléghetetlen csipkebokor. Orosz, cca 19. sz. utolsó harmada, tojástempera, fa, kopással, réz okláddal, 26x31 cm. Középen a gyermekét kezében tartó Istenanya, körben az Isteni fényt jelképező csillagos égbolt, körülötte a teremtés természeti elemeit szimbolizáló négy angyal alakjával.
44 000 HUF
3385987
13003
502
22000
Antique
Pravoszláv ikon - Pokolraszállás szentekkel. Fa táblán, négyosztatú táblával, XX.sz-i átfestéssel és felirattal a hátoldalán, kopott, . 26x31 cm
22 000 HUF
3386063
13004
502
Antique
Antik, keleti stílusú lakkozott fa doboz, kulcs nélkül, kopásokkal. XIX. sz. 23x39 cm
6 000 HUF
3379675
13005
502
Antique
2 db török gépi szőnyeg jó állapotban 140x70 cm
7 000 HUF
3379677
13006
502
Antique
Török gépi szőnyeg jó állapotban d: 140 cm
7 000 HUF
3379386
13008
502
Antique
Bécs, Stephanskirchét ábárzoló festett öntöttvas dísz. 32x26 cm
5 000 HUF
3384299
13009
502
60000
Antique
Gebrüder Knapstein Leuchten Sundern asztali lámpa pár, jelzett, m: 47,5 cm
60 000 HUF
3382870
13010
502
Antique
cca 1900-től kezdődően: Zömmel kézzel készült ruhadíszek, díszsávok, stb, jó állapotban, értékes darabokkal.
5 000 HUF
3382463
13011
502
Antique
cca 1900/1920 Kínai tűzzománcos 3 részes dohányzó szett, doboz és két hamuzó, egyik hamuzón javítással, doboz 16x8 cm, hamuzó d: 10 cm
7 000 HUF
3381935
13012
502
Antique
Elefánt figurával díszített kalamáris, eredeti üveg betéttel, hozzá elefánt figurás levélnehezék, teljes h: 32 cm
16 000 HUF
3381789
13013
502
Antique
Fa sétabot, arcát a tenyerébe temető férfialak markolattal, h: 85 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house