Antique

Number of items: 135

13001.

6 000 HUF

Ikon - Istenanya, az eléghetetlen csipkebokor. Orosz, cca 19. sz. utolsó harmada, tojástempera, fa, kopással, réz okláddal, 26x31 cm. Középen a gyermekét kezében tartó Istenanya, körben az Isteni fényt jelképező csillagos égbolt, körülötte a teremtés természeti elemeit szimbolizáló négy angyal alakjával.
13002.

44 000 HUF
119,24
137,50

Pravoszláv ikon - Pokolraszállás szentekkel. Fa táblán, négyosztatú táblával, XX.sz-i átfestéssel és felirattal a hátoldalán, kopott, . 26x31 cm
13003.

22 000 HUF
59,62
68,75

Antik, keleti stílusú lakkozott fa doboz, kulcs nélkül, kopásokkal. XIX. sz. 23x39 cm
13004.

6 000 HUF

2 db török gépi szőnyeg jó állapotban 140x70 cm
13005.

7 000 HUF
18,97
21,88

Török gépi szőnyeg jó állapotban d: 140 cm
13006.

7 000 HUF
18,97
21,88

Bécs, Stephanskirchét ábárzoló festett öntöttvas dísz. 32x26 cm
13008.

5 000 HUF

Gebrüder Knapstein Leuchten Sundern asztali lámpa pár, jelzett, m: 47,5 cm
13009.

60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1900-től kezdődően: Zömmel kézzel készült ruhadíszek, díszsávok, stb, jó állapotban, értékes darabokkal.
13010.

5 000 HUF

cca 1900/1920 Kínai tűzzománcos 3 részes dohányzó szett, doboz és két hamuzó, egyik hamuzón javítással, doboz 16x8 cm, hamuzó d: 10 cm
13011.

7 000 HUF
18,97
21,88

Elefánt figurával díszített kalamáris, eredeti üveg betéttel, hozzá elefánt figurás levélnehezék, teljes h: 32 cm
13012.

16 000 HUF
43,36
50,00

Fa sétabot, arcát a tenyerébe temető férfialak markolattal, h: 85 cm
13013.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF