https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 135

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Faragott fa vőfély bot, trikolor szalagokkal, h: 89 cm
1
13014.

Faragott fa vőfély bot, trikolor szalagokkal, h: 89 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik tibeti réz fali zodiákus, horoszkóp, plasztikus fali dísz. 30x34 cm /// Antique Tibetan brass wall zodiac, horoscope, relief wall decoration. 30 × 34 cm.
1
13015.

Antik tibeti réz fali zodiákus, horoszkóp, plasztikus fali dísz. 30x34 cm /// Antique Tibetan brass wall zodiac, horoscope, relief wall decoration. 30 × 34 cm.

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
10 darabos "Anbaxian" kókusz szakés csésze szett ezüst (Ag) betétekkel. Kína, Csing-dinasztia, cca 19. sz., ezüst betétekben kínai fémjellel, fa dobozban, 1-1 sérüléssel, d: 4 cm /// Set of 10 'Anbaxian' coconut sake cups with silver (Ag) inlays. China, Qing Dynasty, circa 19th century, with Chinese metal marks on the silver inlays, in a wooden box, each with one damage, diameter: 4 cm.
1
13016.

10 darabos "Anbaxian" kókusz szakés csésze szett ezüst (Ag) betétekkel. Kína, Csing-dinasztia, cca 19. sz., ezüst betétekben kínai fémjellel, fa dobozban, 1-1 sérüléssel, d: 4 cm /// Set of 10 'Anbaxian' coconut sake cups with silver (Ag) inlays. China, Qing Dynasty, circa 19th century, with Chinese metal marks on the silver inlays, in a wooden box, each with one damage, diameter: 4 cm.

 
The item is not available
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x37 cm
1
13017.

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x37 cm

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
1
 
WMF üvegbetétes asztalközép kínáló, jelzett, kopással, d: 34,5 cm
1
13018.

WMF üvegbetétes asztalközép kínáló, jelzett, kopással, d: 34,5 cm

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
1
 
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm
1
13019.

Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Antik asztali vadászmintás dohányzó szett, 3 db, vadászkutya- és siketfajd díszítéssel gyufatartó és cigarettatartók, üveg betétekkel, ezüstözött bronz, kopással, 14x10x6 cm, illetve m: 8-14 cm
1
13020.

Antik asztali vadászmintás dohányzó szett, 3 db, vadászkutya- és siketfajd díszítéssel gyufatartó és cigarettatartók, üveg betétekkel, ezüstözött bronz, kopással, 14x10x6 cm, illetve m: 8-14 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Stefániay Edit (1936 - ): Jegyespár. Tűzzománc kép réz lemezen, bőr keretben, jelzett 17x24 cm, 30x33 cm
1
13021.

Stefániay Edit (1936 - ): Jegyespár. Tűzzománc kép réz lemezen, bőr keretben, jelzett 17x24 cm, 30x33 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
G. Lóránt Lujza (1964-): Mezőn. Tűzzománc, jelzett a hátoldalán címkén, fakeretben, d 14,5 cm
1
13022.

G. Lóránt Lujza (1964-): Mezőn. Tűzzománc, jelzett a hátoldalán címkén, fakeretben, d 14,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
ifj. Koffán Károly (1940-): Mozgásban (három grácia). Zománckép, fémlemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 37,5x27 cm
1
13023.

ifj. Koffán Károly (1940-): Mozgásban (három grácia). Zománckép, fémlemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 37,5x27 cm

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú lámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm.
1
13024.

cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú lámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm.

 
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
1
13025.

Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment