Antique

Number of items: 135

Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
13076.

10 000 HUF

13077.

7 000 HUF
18,97
21,88

Calderoni és Társa színházi távcső, gyöngyház rárakásokkal, jelzett, sérüléssel, tokban, 10,5x6 cm
13079.

8 000 HUF

Hímzett pruszli, lánykamellény. Alföld, 20. sz. első fele, cca 45x50 cm
13080.

6 000 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női fejdísz, 30x25 cm
13081.

3 200 HUF
8,67
10,00

Régi tübetejka, jó állapotban
13082.

Régi tübetejka, jó állapotban

1 600 HUF

13083.

5 000 HUF

13084.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 20. sz. eleje, Calderoni és Társa színházi távcső, kis javítással, sérüléssel, tokjában, 12x11,5 cm
13085.

5 000 HUF

13086.

8 000 HUF

Imamalom. India, cca 1900, faragott fa, h: 16 cm
13087.

4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 160 cm
13088.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF