https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 135
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2959213
13076
502
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2203664
13077
502
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3418088
13079
502
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Calderoni és Társa színházi távcső, gyöngyház rárakásokkal, jelzett, sérüléssel, tokban, 10,5x6 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3415322
13080
502
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Hímzett pruszli, lánykamellény. Alföld, 20. sz. első fele, cca 45x50 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3382859
13081
502
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női fejdísz, 30x25 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3361789
13082
502
0
1600
Antique
Artworks & Paper
1
Régi tübetejka, jó állapotban
Starting price:
1 600 HUF
3361449
13083
502
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Létkerék - kézzel festett modern thangka, vászonon, kis gyűrődéssel, 26x22 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3361093
13084
502
0
2200
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női ruha díszsáv, jó állapotban, h: 68 cm
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
3398508
13085
502
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 20. sz. eleje, Calderoni és Társa színházi távcső, kis javítással, sérüléssel, tokjában, 12x11,5 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3096336
13086
502
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Berndorf ezüstözött alpakka tejkiöntő, elegáns formatervezésű, alján jelzett (BMF), korának megfelelő kopottsággal, m: 10 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3311221
13087
502
0
4400
Antique
Artworks & Paper
1
Imamalom. India, cca 1900, faragott fa, h: 16 cm
Starting price:
4 400 HUF
3361103
13088
502
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 160 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment