Antique

Number of items: 135

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x36 cm
13089.

3 800 HUF
10,30
11,88

Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): "Fali dísz". Tűzzománc, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 23×16 cm
13090.

6 000 HUF

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
13091.

3 200 HUF
8,67
10,00

Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
13092.

5 000 HUF

Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm
13093.

3 000 HUF

cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm
13094.

12 000 HUF

Juhász Ferenc (1936-1971): Karék. Ember- és állatmintákkal díszített hengerelt bronzlemez, jelzés nélkül, d: 6,5 cm /// Proveniencia: Az eladó az alkotótól kapta ajándékba.
13095.

10 000 HUF

Votív. Vas, cca XVII-XIX. sz., h: 8 cm
13096.

12 000 HUF
9

Keleti réz tubákos fiola, klf kő berakásokkal, m: 6 cm
13097.

3 000 HUF

Dovo Solingen Borotva tokjában, jelzett
13098.

8 000 HUF

Levélbontó és pecsétnyomó egyben, bronz 20 cm
13099.

8 000 HUF

Franz Bernart Karlsbad hof optiker színházi látcső, feliratos, sérült
13100.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF