Antique Number of items: 135
3361112
13089
502
3800
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x36 cm
3 800 HUF
3325623
13090
502
Antique
Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): "Fali dísz". Tűzzománc, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 23×16 cm
6 000 HUF
3040914
13091
502
3200
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
3 200 HUF
2972521
13092
502
Antique
Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
5 000 HUF
3350859
13093
502
Antique
Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm
3 000 HUF
3346126
13094
502
Antique
cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm
12 000 HUF
3261983
13095
502
Antique
Juhász Ferenc (1936-1971): Karék. Ember- és állatmintákkal díszített hengerelt bronzlemez, jelzés nélkül, d: 6,5 cm /// Proveniencia: Az eladó az alkotótól kapta ajándékba.
10 000 HUF
3417227
13096
502
Antique
Votív. Vas, cca XVII-XIX. sz., h: 8 cm
12 000 HUF
3395576
13097
502
Antique
Keleti réz tubákos fiola, klf kő berakásokkal, m: 6 cm
3 000 HUF
3361303
13098
502
Antique
Dovo Solingen Borotva tokjában, jelzett
8 000 HUF
3361247
13099
502
Antique
Levélbontó és pecsétnyomó egyben, bronz 20 cm
8 000 HUF
3310279
13100
502
3800
Antique
Franz Bernart Karlsbad hof optiker színházi látcső, feliratos, sérült
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house