Art-ceramics

Number of items: 158

12111.

3 000 HUF

Mázas kőedény vajtartó, jelzés nélkül, hibátlan, h: 22 cm
12112.

3 200 HUF
8,67
10,00

12113.

3 800 HUF
10,30
11,88

Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
12114.

900 HUF
2,44
2,81

Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm
12115.

3 000 HUF

Bodrogkeresztúri kerámia tálka. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
12116.

2 400 HUF

Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
12117.

3 000 HUF

Tófej kerámia váza, jelzett, m: 27,5 cm
12118.

3 000 HUF

Iparművészeti váza, m: 34 cm
12119.

Iparművészeti váza, m: 34 cm

3 000 HUF

Bagay jelzéssel: Tálka. mázas cserép, XX. sz. kézzel festett, hibátlan 16 cm
12120.

3 000 HUF

12121.

2 000 HUF

12122.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF