Art-ceramics

Number of items: 158

Kerezsi Gyöngyi (1943-) : Csorgatott mázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 34,5 cm
12095.

6 500 HUF
17,62
20,31

Német op-art füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12096.

4 400 HUF
11,92
13,75

Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, 19x18 cm
12097.

3 800 HUF
10,30
11,88

Tiszafüredi gazdagon díszített miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 21 cm
12098.

5 500 HUF
14,91
17,19

Váza. cca 19. sz. vége, Hódmezővásárhely, mázhibával, m: 19,5 cm
12099.

4 000 HUF

Nagy méretű Miskolc kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
12100.

6 000 HUF

Retro csíkos padlóváza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan 40 cm
12101.

6 000 HUF

Retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
12102.

4 000 HUF

2 db antik bélapátfalvai tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, kis lepattanásokkal d: 22, 23 cm
12103.

5 000 HUF
17

Karsay Judit (1945-): Birdy kerámiák 2 db, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, 20. sorzsámúak hibátlan 8x6 cm
12104.

18 000 HUF
48,78
56,25

Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
12108.

2 000 HUF

Köcsög. Részben mázas cserép XIX. sz. sérüléssel 10 cm
12109.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF