Art-ceramics
Number of items: 158
3377523
12095
493
6500
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-) : Csorgatott mázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 34,5 cm
6 500 HUF
3382712
12096
493
4400
Art-ceramics
Német op-art füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
4 400 HUF
3382710
12097
493
3800
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, 19x18 cm
3 800 HUF
3382707
12098
493
5500
Art-ceramics
Tiszafüredi gazdagon díszített miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 21 cm
5 500 HUF
3382826
12099
493
Art-ceramics
Váza. cca 19. sz. vége, Hódmezővásárhely, mázhibával, m: 19,5 cm
4 000 HUF
3379450
12100
493
Art-ceramics
Nagy méretű Miskolc kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
6 000 HUF
3379730
12101
493
Art-ceramics
Retro csíkos padlóváza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan 40 cm
6 000 HUF
3379725
12102
493
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
4 000 HUF
3381013
12103
493
Art-ceramics
2 db antik bélapátfalvai tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, kis lepattanásokkal d: 22, 23 cm
5 000 HUF
3384084
12104
493
Art-ceramics
Karsay Judit (1945-): Birdy kerámiák 2 db, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, 20. sorzsámúak hibátlan 8x6 cm
18 000 HUF
3362185
12108
493
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
2 000 HUF
3362267
12109
493
Art-ceramics
Köcsög. Részben mázas cserép XIX. sz. sérüléssel 10 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m