Art-ceramics

Number of items: 158

Iparművészeti Vállalat lámpatest, címkével jelzett, m: 32 cm
12071.

4 000 HUF

Király Károly hólyagos mécsestartó, jelzett, m: 15 cm
12072.

5 000 HUF

Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas modern váza. 1960 körül. Korongozott és kézzel formált mázas kerámia, jelzett: GNV háromszöggel, alatta Gorka. Apró mázhiánnyal, 28x18 cm.
12073.

70 000 HUF
189,70
218,75

2 darab Kerámia Iparművész asztali lámpa, kis mázhibával, m: 21 cm
12074.

5 000 HUF

2 darab sómázas kőedény, kancsó m: 17,5 cm, sütőedény 22x29 cm
12075.

4 000 HUF

Német design gyertyatartó Mázas kerámia, hibátlan 14 cm
12076.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ónmázas dísztál múzeumi másolat, jelzett, kis kopással, d: 31 cm
12077.

4 000 HUF

Király kerámia gyertyatartó/ díszváza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
12078.

3 600 HUF
9,76
11,25

2 db kerámia tál: Erdély, Tiszafüred, Kézzel festett mázas cserép, XIX. sz. Mázhibákkal 18, 28 cm
12079.

1 200 HUF

Kondor Éva (1938-): Modernista váza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm, d: 16 cm
12080.

5 500 HUF
14,91
17,19

Kondor Éva (1938-): Szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
12081.

5 500 HUF
14,91
17,19

Olasz terrakotta tégely, ókori nőalakokat mintázó reliefszerű díszítéssel, jelzett: D. Bercigli, kissé kopott, d: 7,5 cm, m: 5,5 cm
12082.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF