Art-ceramics Number of items: 158
3340915
12071
493
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat lámpatest, címkével jelzett, m: 32 cm
4 000 HUF
3340910
12072
493
Art-ceramics
Király Károly hólyagos mécsestartó, jelzett, m: 15 cm
5 000 HUF
3386292
12073
493
70000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas modern váza. 1960 körül. Korongozott és kézzel formált mázas kerámia, jelzett: GNV háromszöggel, alatta Gorka. Apró mázhiánnyal, 28x18 cm.
70 000 HUF
3346146
12074
493
Art-ceramics
2 darab Kerámia Iparművész asztali lámpa, kis mázhibával, m: 21 cm
5 000 HUF
3346129
12075
493
Art-ceramics
2 darab sómázas kőedény, kancsó m: 17,5 cm, sütőedény 22x29 cm
4 000 HUF
3345357
12076
493
Art-ceramics
Német design gyertyatartó Mázas kerámia, hibátlan 14 cm
3 600 HUF
3382478
12077
493
Art-ceramics
Ónmázas dísztál múzeumi másolat, jelzett, kis kopással, d: 31 cm
4 000 HUF
3345359
12078
493
Art-ceramics
Király kerámia gyertyatartó/ díszváza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
3 600 HUF
3345100
12079
493
Art-ceramics
2 db kerámia tál: Erdély, Tiszafüred, Kézzel festett mázas cserép, XIX. sz. Mázhibákkal 18, 28 cm
1 200 HUF
3336067
12080
493
5500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Modernista váza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm, d: 16 cm
5 500 HUF
3336073
12081
493
5500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
5 500 HUF
3242236
12082
493
Art-ceramics
Olasz terrakotta tégely, ókori nőalakokat mintázó reliefszerű díszítéssel, jelzett: D. Bercigli, kissé kopott, d: 7,5 cm, m: 5,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house