Art-ceramics
Number of items: 158
3329270
12014
493
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
10 000 HUF
3329269
12015
493
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
8 000 HUF
3329267
12016
493
Art-ceramics
7 000 HUF
3195010
12017
493
6500
Art-ceramics
cca 1940, Férfi figurális pálinkás butykos. Jelzett, kis mázhibával, m: 24 cm
6 500 HUF
3313394
12018
493
Art-ceramics
Vallauris mázas kerámia hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan 45x18 cm
8 000 HUF
3339432
12019
493
Art-ceramics
Oroszlános,Turkovi kerámia lámpa. Jelzett, hibátlan 17x45 cm
8 000 HUF
3339767
12020
493
4600
Art-ceramics
Tál. Erdélyi, Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. mázhibával d: 23 cm
4 600 HUF
3345575
12021
493
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): ikebana váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
9 000 HUF
3381449
12022
493
Art-ceramics
Komlós 2 darab mázas kerámia zenész figura, egyik javított, jelzett, m: 13,5 cm
8 000 HUF
3382705
12023
493
7500
Art-ceramics
Jelzett lávamázas miskakancsó iparművész alkotás, mázhibákkal, m: 21 cm
7 500 HUF
3382721
12024
493
9500
Art-ceramics
Pesthidegkút iparművész nagyváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 41 cm
9 500 HUF
3379729
12025
493
Art-ceramics
Nagy Miska kancsó. Mázas kerámia, hibátlan 33 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m