Art-ceramics

Number of items: 158

Bod Éva (1924-2004): A Város. Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 34x27 cm
12000.

95 000 HUF
257,45
296,88

12001.

50 000 HUF
135,50
156,25

12002.

100 000 HUF
271,00
312,50

Fedeles doboz. Mázas kerámia, Erdély, cca 20. sz. eleje, 15x10x16 cm
12003.

20 000 HUF
54,20
62,50

12004.

26 000 HUF
70,46
81,25

Gádor István (1891-1984): Kétmázas dísztál. 1960 körül. Korongozott és kézzel alakított, mázas kerámia, felületén színes és repesztett mázakkal festve. Jelzett: karcolt Gádor. d: 24 cm, hibátlan.
12006.

60 000 HUF
162,60
187,50

Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 42 cm
12007.

10 000 HUF

Tál. Torda, cca 19. sz. közepe - második fele, mázsérüléssel, d: 22 cm
12008.

7 000 HUF
18,97
21,88

Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm
12009.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány csokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
12010.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1930/40 Art deco asztalközép kínáló, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, d: 34 cm
12012.

8 000 HUF

feltehetően Rubletzky Géza (1881-1970): Gyermekét szoptató anya. Gipsz plakett, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, hátoldalon ráragasztott újságcikkel, 42x27
12013.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF