Art-ceramics Number of items: 158
3357268
12083
493
Art-ceramics
cca 1930/40 Kis Hódmezővásárhely dísztál, mázhibával, d: 27 cm
1 000 HUF
3377556
12084
493
4600
Art-ceramics
Gres d'Alsace francia kőedény boros készlet, kiöntő 6 pohárral, halas mintával díszítve, jelzett, teljes, m: 12-21 cm
4 600 HUF
3384978
12085
493
3200
Art-ceramics
Kántor Sándor (Karcag, 1894-1989; Kossuth-díjas fazekasmester, a Népművészet Mestere) "cserépkönyv", könyv alakú butella, jelzett, mázas kerámia, száján kis lepattanással m: 12 cm
3 200 HUF
3377652
12086
493
Art-ceramics
3 darabos mázas kerámia kínáló szett, d: 16 cm
2 600 HUF
3383260
12087
493
4600
Art-ceramics
Figgio norvég főzőedény, jelzett, kopással, h: 23 cm
4 600 HUF
3383326
12088
493
3400
Art-ceramics
3 darab habán múzeumi másolat tárgy, tál, váza, gyertyatartó, jelzett, kopással, d: 28 cm
3 400 HUF
3384224
12089
493
Art-ceramics
Balatongyöröki emlék négerfejes bögre, jelzett, kis sérülésekkel, 12x6 cm
4 000 HUF
3384345
12090
493
3400
Art-ceramics
Iparművész ikebana váza, hibátlan, 16,15 cm
3 400 HUF
3384828
12091
493
4800
Art-ceramics
cca 1970 Hojer Pottemageri dán iparművész modern mázas kerámia talpas pohár szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 12 cm
4 800 HUF
3382728
12092
493
4200
Art-ceramics
Iparművész samottos kerámia kaspó, jelzés nélkül, kopással, d: 27 cm
4 200 HUF
3382722
12093
493
4800
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri ufo váza, jelzett, kis kopással, d: 24 cm
4 800 HUF
3382714
12094
493
Art-ceramics
Német retro váza, kovácsolt vas szerelékkel, m: 14 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house