Art-ceramics

Number of items: 158

cca 1930/40 Kis Hódmezővásárhely dísztál, mázhibával, d: 27 cm
12083.

1 000 HUF
14

Gres d'Alsace francia kőedény boros készlet, kiöntő 6 pohárral, halas mintával díszítve, jelzett, teljes, m: 12-21 cm
12084.

4 600 HUF
12,47
14,38

Kántor Sándor (Karcag, 1894-1989; Kossuth-díjas fazekasmester, a Népművészet Mestere) "cserépkönyv", könyv alakú butella, jelzett, mázas kerámia, száján kis lepattanással m: 12 cm
12085.

3 200 HUF
8,67
10,00

3 darabos mázas kerámia kínáló szett, d: 16 cm
12086.

2 600 HUF
7,05

Figgio norvég főzőedény, jelzett, kopással, h: 23 cm
12087.

4 600 HUF
12,47
14,38

3 darab habán múzeumi másolat tárgy, tál, váza, gyertyatartó, jelzett, kopással, d: 28 cm
12088.

3 400 HUF
9,21
10,63

Balatongyöröki emlék négerfejes bögre, jelzett, kis sérülésekkel, 12x6 cm
12089.

4 000 HUF

Iparművész ikebana váza, hibátlan, 16,15 cm
12090.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1970 Hojer Pottemageri dán iparművész modern mázas kerámia talpas pohár szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 12 cm
12091.

4 800 HUF
13,01
15,00

Iparművész samottos kerámia kaspó, jelzés nélkül, kopással, d: 27 cm
12092.

4 200 HUF
11,38
13,13

Bodrogkeresztúri ufo váza, jelzett, kis kopással, d: 24 cm
12093.

4 800 HUF
13,01
15,00

Német retro váza, kovácsolt vas szerelékkel, m: 14 cm
12094.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF