Art-ceramics

Number of items: 158

Keleti mázas kerámia váza, m: 18 cm
12164.

2 200 HUF
5,96
6,88

Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia tál, jelzett, kis kopással, d: 18,5 cm
12165.

3 000 HUF

Gál Béla: Asztaldísz. Jelzett, kis mázhibával, 18x16 cm
12166.

3 000 HUF

Páll Antal dísztál, jelzett, kis kopással, d: 25,5 cm
12167.

3 000 HUF

Iparművész 6 darabos kupica szett, kis kopással, m: 5,5 cm
12168.

2 000 HUF

Áttört kerámia tál, mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 29 cm
12169.

2 400 HUF

Hamersbach házi áldásos kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 28 cm
12170.

3 000 HUF

Olasz gitáros kerámia dísztál. , kézzel festett, hibátlan 24 cm
12171.

3 000 HUF

Retro mázas kerámia váza, kézzel festett, hibátlan 19 cm
12172.

3 000 HUF

Bodrogkeresztúri bikás dísztál. , kézzel festett, minimális kopással d: 23 cm
12173.

3 000 HUF

Tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
12174.

3 000 HUF

Tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
12175.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF