Photo

Number of items: 617

3 db azonosítandó, talán erdélyi helyszíneket ábrázoló keményhátú fotó, változó állapotban (részben sérült), 8,5x11,5 cm és 15x19 cm között
16427.

3 000 HUF

cca 1950 Evezős négyes, fotó, hátoldalán feliratozott: Rommel, Thomson, Bimbi, Göcsei és Csutka, 15,5x22,5 cm
16428.

1 000 HUF

cca 1950 Magyar egyenruhások (MÁV?) autó előtt, fotó, 16,5x22,5 cm
16429.

1 000 HUF

11 darabos vegyes fotó tétel, klf méretben
16430.

2 000 HUF

cca 1960 Hajviseletekről, frizurákról készített fotók össz. 9 db, feltehetően folyóiratokból, reprodukciókról készített modern nagyítások, jelzés nélkül, 12x8,5 cm
16431.

1 200 HUF

cca 1870-1900 30 db vegyes vizitkártya és kabinetfotó vegyes állapotban
16432.

4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1900 Sakkparti, kartonra kasírozott fotó, 9,5×12 cm
16433.

3 000 HUF

11 db Csillebérc, úttörövasút képeslap, fotólap
16435.

2 000 HUF

16436.

2 000 HUF

16437.

4 000 HUF

Mattioni Eszter (1902-1993) képző- és festőművész autográf levéborítékja, valamint 5 db fotó róla, műveiről és kiállításáról 24x16 cm
16438.

3 000 HUF

5 db fotó Felsőőri Zarka család fotóhagyatékából, vegyes méretben
16439.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF