Photo

Number of items: 617

cca 1910 Fiatal fiú portréja, keményhátú fotó, Mai és Társa, 16x9 cm
16402.

2 000 HUF

cca 1930 2 darab keményhátú fotó gyermekekről, szegedi műtermekből, kopással, 16,5x10,5 cm
16403.

2 000 HUF

cca 1875 Elegáns fiatal férfi portréja, kabinetfotó Löger Gusztáv nyitrai (Nitra, Neutra) műterméből, 16,5x11 cm
16404.

2 800 HUF

1893 Nagy Lajos műtermi portréja, 2 db, egyik saját kézzel aláírt Nagyszebenben datálva, Goszleth budapesti műterméből, foltos, 20,5×10,5 cm
16405.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1910 Férfi két gyermekével, a gyerekek kezében játék állatfigurákkal, kabinetfotó Hauser budapesti (VIII., Népszínház u. 17.) műterméből, 16,5x10 cm
16406.

2 400 HUF

cca 1910 Fiatal lány egészalakos portréja, kabinetfotó, ,,Opál" fényképészeti és festészeti műterem, Rákosliget-Vecsés, sarkain apró sérüléssel, 16,5x10,5 cm (Ritka műterem!)
16407.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1900-1910 Pár népviseletben, keményhátú fotó Schmidt Ágoston budapesti műterméből, 16x10,5 cm
16408.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1890-1900 Anya és lánya portréja, keményhátú fotó Klapok Alajos aradi műterméből, kopott, sarkaiban kissé sérült, 16x11 cm
16409.

2 000 HUF

cca 1875 Csikos István kesztyűs és neje esküvői portréja, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, vágott, sérült, 15,5x11 cm
16410.

1 600 HUF

cca 1880-1900 Vegyes portrék, 6 db kabinetfotó, klf. műtermekből (Meinhardt Ágoston, Szabadka; Schrecker & Kalmár, Klösz György, ill. Elbl és Pietsch, Budapest; stb.), változó állapotban, 16x10,5 cm és 21,5x13,5 cm között
16411.

2 400 HUF

cca 1890-1900 Fotó gyűjtemény 10 db vizitkártya és kabinetfotó
16412.

5 000 HUF

cca 1900 Családi portré kisgyerekekkel (Erhardt Adalbert és felesége Cserni Lujza), keményhátú fotó St. Joanovits utóda A Weiser verseci műterméből, kopott, 13,5x21 cm.
16413.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF