Photo Number of items: 617
3363861
16390
490
Photo
cca 1900 Hölgyportrék és társaság, 3 db ferrotípia, 9x6 cm körül
2 000 HUF
3366729
16391
490
Photo
cca 1870-1910 össz. 7 db portré, keményhátú fotó, klf. többségében magyar műtermekből, részben kissé sérül és kopott, 10,5x6,5 cm körüli méretekben
1 800 HUF
3366704
16392
490
Photo
cca 1880-1932 össz. 6 db keményhátú portré fénykép: Pető Gyula és Pető Gyuláné, egyben MÁV igazolványok; Fiatal férfi portréja Locker István eperjesi műterméből; Kormány Gizella portréja, Podleszny kassai és sátoraljaúhelyi műterméből; Hölgy és férfi portréja, Klösz György/Budapest; részben sérült és vagy kopott/kissé foltos
2 400 HUF
3351997
16393
490
Photo
cca 1930-1960 Gyerekeket ábrázoló csoportképek: jelmezes gyerekek, óvodai, iskolai csoportképek; össz. 10 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva/aláírásokkal, 9x13,5 cm körül
2 000 HUF
3351989
16394
490
Photo
cca 1880-1910 Vegyes keményhátú fotók, közte vadász fotója, szabadban borozó társaság, igazolványkép, portrék; összesen 7 db, változó állapotban, 8x4,5 cm és 17x11 cm között
2 400 HUF
3364659
16395
490
Photo
cca 1900-1950 Vegyes fotó tétel: családi képek, portrék, csoportképek, stb., közte érdekes felvételekkel (pl. katonai egyenruhás férfi feketének maszkírozott, fűszoknyás hölgyekkel), összesen kb. 50-60 db fotó és fotólap, vegyes méretben és állapotban
3 000 HUF
3366787
16396
490
34000
Photo
cca 1845 Daguerrotípia férfi portré sérült tokkal. 6,5x7,5 cm
34 000 HUF
3221812
16397
490
Photo
Kutyakiállítás fotó negatív tekercs
1 000 HUF
3352009
16398
490
Photo
cca 1960 Április 4-i ünnepség, színielőadásról készült felvételek, 54 db fotó, 6,5x9,5 cm körüli méretben, Forte dobozban
2 000 HUF
3366916
16399
490
Photo
1930-1940, 3 darab fotóalbum, benne fotókkal.
2 000 HUF
3286743
16400
490
Photo
cca 1870-1880 Elegáns fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Erwin Hanfstaengl stuttgarti műterméből, 17x11 cm
2 400 HUF
3366960
16401
490
Photo
1898 Családi fotó Váncza Emma miskolci műterméből, kis kopottsággal, 16,5x10,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house