Photo

Number of items: 617

cca 1900 Hölgyportrék és társaság, 3 db ferrotípia, 9x6 cm körül
16390.

2 000 HUF

cca 1870-1910 össz. 7 db portré, keményhátú fotó, klf. többségében magyar műtermekből, részben kissé sérül és kopott, 10,5x6,5 cm körüli méretekben
16391.

1 800 HUF

cca 1880-1932 össz. 6 db keményhátú portré fénykép: Pető Gyula és Pető Gyuláné, egyben MÁV igazolványok; Fiatal férfi portréja Locker István eperjesi műterméből; Kormány Gizella portréja, Podleszny kassai és sátoraljaúhelyi műterméből; Hölgy és férfi portréja, Klösz György/Budapest; részben sérült és vagy kopott/kissé foltos
16392.

2 400 HUF

cca 1930-1960 Gyerekeket ábrázoló csoportképek: jelmezes gyerekek, óvodai, iskolai csoportképek; össz. 10 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva/aláírásokkal, 9x13,5 cm körül
16393.

2 000 HUF

cca 1880-1910 Vegyes keményhátú fotók, közte vadász fotója, szabadban borozó társaság, igazolványkép, portrék; összesen 7 db, változó állapotban, 8x4,5 cm és 17x11 cm között
16394.

2 400 HUF

cca 1900-1950 Vegyes fotó tétel: családi képek, portrék, csoportképek, stb., közte érdekes felvételekkel (pl. katonai egyenruhás férfi feketének maszkírozott, fűszoknyás hölgyekkel), összesen kb. 50-60 db fotó és fotólap, vegyes méretben és állapotban
16395.

3 000 HUF

cca 1845 Daguerrotípia férfi portré sérült tokkal. 6,5x7,5 cm
16396.

34 000 HUF
92,14
106,25

Kutyakiállítás fotó negatív tekercs
16397.

1 000 HUF

cca 1960 Április 4-i ünnepség, színielőadásról készült felvételek, 54 db fotó, 6,5x9,5 cm körüli méretben, Forte dobozban
16398.

2 000 HUF

1930-1940, 3 darab fotóalbum, benne fotókkal.
16399.

2 000 HUF

cca 1870-1880 Elegáns fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Erwin Hanfstaengl stuttgarti műterméből, 17x11 cm
16400.

2 400 HUF

1898 Családi fotó Váncza Emma miskolci műterméből, kis kopottsággal, 16,5x10,5 cm
16401.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF