https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 617

Auction is over! Item soon called at the auction hall
4 darab régi fotónegatív az ábrázolt képekkel, 9,5x6,5 cm
1
16414.

4 darab régi fotónegatív az ábrázolt képekkel, 9,5x6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1929 Az Érsekújvári Magyar Gazdák zászlószentelésével kapcsolatos alkalmi mezőgazdasági kiállításon első díjat nyert két méter magas aratókoszorú, nevesített csoportkép, a képen Jaross Andor (1896-1946) felvidéki politikus, miniszter, a magyarországi zsidók deportálásának egyik vezetője; Holota János (1890-1958) csehszlovákiai magyar ügyvéd, politikus; Turchányi Imre (1899-1955) ügyvéd, földbirtokos, országgyűlési képviselő és mások. A hátoldalon feliratozott fotó, 11,5x16,5 cm
1
16416.

1929 Az Érsekújvári Magyar Gazdák zászlószentelésével kapcsolatos alkalmi mezőgazdasági kiállításon első díjat nyert két méter magas aratókoszorú, nevesített csoportkép, a képen Jaross Andor (1896-1946) felvidéki politikus, miniszter, a magyarországi zsidók deportálásának egyik vezetője; Holota János (1890-1958) csehszlovákiai magyar ügyvéd, politikus; Turchányi Imre (1899-1955) ügyvéd, földbirtokos, országgyűlési képviselő és mások. A hátoldalon feliratozott fotó, 11,5x16,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1940 Bozó János vegyész üzemet tekint meg, fotók.7 db 13x18 cm
1
16417.

cca 1940 Bozó János vegyész üzemet tekint meg, fotók.7 db 13x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
~1936 Miskolc, Zenepalota, Daláregylet hangversenye, Fekete Bertalan polgármester és Homrogdi Lichtenstein László főispán. Frisch Oszkár fényképészeti fotoriporter Miskolc, Horthy Miklós tér 9., szakadások 23,5x17,5 cm
1
16418.

~1936 Miskolc, Zenepalota, Daláregylet hangversenye, Fekete Bertalan polgármester és Homrogdi Lichtenstein László főispán. Frisch Oszkár fényképészeti fotoriporter Miskolc, Horthy Miklós tér 9., szakadások 23,5x17,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1910 Római viseletbe öltözött úr (színész?) fotója, kissé kopott, 18x10,5 cm
1
16419.

cca 1900-1910 Római viseletbe öltözött úr (színész?) fotója, kissé kopott, 18x10,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1956 Törekvés SE, MÁV Északi Járműjavító Ü.V. válogatott csapata, fotó, a hátoldalon feliratozva, 17,5x12 cm
1
16420.

1956 Törekvés SE, MÁV Északi Járműjavító Ü.V. válogatott csapata, fotó, a hátoldalon feliratozva, 17,5x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1972 20 db fotó dalfesztiválról híres zenészekkel, Sebő, Benkő Dániel, stb.
1
16421.

cca 1972 20 db fotó dalfesztiválról híres zenészekkel, Sebő, Benkő Dániel, stb.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
[Fényképalbum] Heidelberg. Carl Lange német fotográfus 12 korabeli fotójából készült leporelló fotóalbum. Készült 1889-1900 között. Heidelberg, 1900 körül. Carl Lange Verlag. 12 vintázs felvétel, méretük többségében: 100x155 mm. Az 1863-ban született Carl Lange fotográfus 1883-tól működött a délnémet egyetemi városban, Heidelbergben. A város neves portréfotósának számított, ám a város épített örökségéről is érzékletes fotókat készített, mely megörökíti az 1890-es évtized komponálási rendjét, közlekedési viszonyait és öltözködési modorát. Fotói többsége a Karl Pfaff által szerkesztett helytörténeti monográfiában jelent meg, (Heidelberg und Umgebung. Heidelberg, J. Hörning, 1902). Albumunk felvételei: Heidelberg von der Terrasse -- Heidelberg von Philosophenweg -- Heidelberg von der Hirschgasse -- Heidelberger Schloss: Der Schlosshof -- Heidelberger Schloss: Der Friedrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der Otto Heinrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der achteckige Thurm mit dem Altan -- Mensur in der Hirschgasse -- Heidelberger Carcer -- Heidelberg: Das grosse Fass -- Hotel zum Ritter -- Heidelberger Schloss: Der gesprengte Thurm. Példányunk fűzése a második fotó után meglazult. Díszesen aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
1
16422.

[Fényképalbum] Heidelberg. Carl Lange német fotográfus 12 korabeli fotójából készült leporelló fotóalbum. Készült 1889-1900 között. Heidelberg, 1900 körül. Carl Lange Verlag. 12 vintázs felvétel, méretük többségében: 100x155 mm. Az 1863-ban született Carl Lange fotográfus 1883-tól működött a délnémet egyetemi városban, Heidelbergben. A város neves portréfotósának számított, ám a város épített örökségéről is érzékletes fotókat készített, mely megörökíti az 1890-es évtized komponálási rendjét, közlekedési viszonyait és öltözködési modorát. Fotói többsége a Karl Pfaff által szerkesztett helytörténeti monográfiában jelent meg, (Heidelberg und Umgebung. Heidelberg, J. Hörning, 1902). Albumunk felvételei: Heidelberg von der Terrasse -- Heidelberg von Philosophenweg -- Heidelberg von der Hirschgasse -- Heidelberger Schloss: Der Schlosshof -- Heidelberger Schloss: Der Friedrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der Otto Heinrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der achteckige Thurm mit dem Altan -- Mensur in der Hirschgasse -- Heidelberger Carcer -- Heidelberg: Das grosse Fass -- Hotel zum Ritter -- Heidelberger Schloss: Der gesprengte Thurm. Példányunk fűzése a második fotó után meglazult. Díszesen aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

 
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 3 db divatfotó kabinetfotók, vegyes állapotban
1
16423.

cca 1900 3 db divatfotó kabinetfotók, vegyes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1941 Bp., Orsz. Erdészeti Egyesület 75 éves jubileumi közgyűlése utáni ebéd, 1941 dec. 18., Pannonia Szálló, fotó, hátoldalán jelzett (Budapesti Fotoriport Iroda), 16,5x23 cm.
1
16424.

1941 Bp., Orsz. Erdészeti Egyesület 75 éves jubileumi közgyűlése utáni ebéd, 1941 dec. 18., Pannonia Szálló, fotó, hátoldalán jelzett (Budapesti Fotoriport Iroda), 16,5x23 cm.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1930-1940 Gyári munkások csoportképe beazonosítandó helyszínen, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 12x17 cm
1
16425.

cca 1930-1940 Gyári munkások csoportképe beazonosítandó helyszínen, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 12x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1938 A Becsület és Rend asztaltársaság vezetői tablókép 24x17 cm
1
16426.

1938 A Becsület és Rend asztaltársaság vezetői tablókép 24x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment