https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 617
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3154872
16612
490
0
800
Photo
Artworks & Paper
1
5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm 2964377
16613
490
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2750984
16614
490
0
800
Photo
Artworks & Paper
1
1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 3367425
16615
490
0
3600
Photo
Artworks & Paper
1
1935 A Tiszai Alsó Járás Tisztikara erzsébetvárosi Patrubány István főszolgabíró urnak nyugalomba vonulása alkalmából tablókép Szolnok városképpel 26x20 cm
Starting price:
3 600 HUF
3253708
16616
490
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900-1960 Vegyes fotó tétel közte kartonra kasírozott portrék, iskola csoportképek, tablófotók, katonai felvonulás, stb.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3311584
16617
490
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
Vegyes esküvői fotó tétel, régi és modern, össz. 35 db, változó méretben és állapotban
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3255751
16618
490
0
1000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1922 Fiatalember portréi, 3 db kartonra kasírozott fotó, az egyik hátoldalán dedikációval, 11,5x7,5 cm és 15,5x10,5 cm között
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3159517
16619
490
0
1400
Photo
Artworks & Paper
1
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3208590
16620
490
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3329648
16621
490
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1940 Pesterzsébet, Kossuth Lajos gimnázium tablókép. 25x20 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3261128
16622
490
0
1000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1925 Bp., Bulyovszky utcai reáliskola tanulóinak csoportképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, sérült, ázásnyommal, 16x22 cm (karton: 28,5x34,5 cm)
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3122519
16624
490
0
3600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1920-40 Vadász puskával és vadászkutyával, keményhátú fotó, jelzés nélkül, 23x26 cm
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment