https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 617

Auction is over! Item soon called at the auction hall
5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm
1
16612.

5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
1
16613.

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
1
16614.

1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
1935 A Tiszai Alsó Járás Tisztikara erzsébetvárosi Patrubány István főszolgabíró urnak nyugalomba vonulása alkalmából tablókép Szolnok városképpel 26x20 cm
1
16615.

1935 A Tiszai Alsó Járás Tisztikara erzsébetvárosi Patrubány István főszolgabíró urnak nyugalomba vonulása alkalmából tablókép Szolnok városképpel 26x20 cm

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
17
 
cca 1900-1960 Vegyes fotó tétel közte kartonra kasírozott portrék, iskola csoportképek, tablófotók, katonai felvonulás, stb.
1
16616.

cca 1900-1960 Vegyes fotó tétel közte kartonra kasírozott portrék, iskola csoportképek, tablófotók, katonai felvonulás, stb.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes esküvői fotó tétel, régi és modern, össz. 35 db, változó méretben és állapotban
1
16617.

Vegyes esküvői fotó tétel, régi és modern, össz. 35 db, változó méretben és állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1922 Fiatalember portréi, 3 db kartonra kasírozott fotó, az egyik hátoldalán dedikációval, 11,5x7,5 cm és 15,5x10,5 cm között
1
16618.

cca 1922 Fiatalember portréi, 3 db kartonra kasírozott fotó, az egyik hátoldalán dedikációval, 11,5x7,5 cm és 15,5x10,5 cm között

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
1
16619.

Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül
1
16620.

cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1940 Pesterzsébet, Kossuth Lajos gimnázium tablókép. 25x20 cm
1
16621.

cca 1940 Pesterzsébet, Kossuth Lajos gimnázium tablókép. 25x20 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1925 Bp., Bulyovszky utcai reáliskola tanulóinak csoportképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, sérült, ázásnyommal, 16x22 cm (karton: 28,5x34,5 cm)
1
16622.

cca 1925 Bp., Bulyovszky utcai reáliskola tanulóinak csoportképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, sérült, ázásnyommal, 16x22 cm (karton: 28,5x34,5 cm)

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920-40 Vadász puskával és vadászkutyával, keményhátú fotó, jelzés nélkül, 23x26 cm
1
16624.

cca 1920-40 Vadász puskával és vadászkutyával, keményhátú fotó, jelzés nélkül, 23x26 cm

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
5
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment