Photo Number of items: 617
3139034
16455
490
Photo
4 000 HUF
3112759
16456
490
100
Photo
Kálmán Anikó hagyatékából: Kiállítási fotó. Kerámia térrács. Budapesti Postaigazgatóság - előcsarnokban, 20 négyzetméter, pirogránit. Farostlemezre kasírozott nyomat, kopással, 30x40 cm, jelzett a hátoldalon 2969319
16457
490
Photo
1 200 HUF
3138488
16458
490
Photo
3 000 HUF
2812333
16459
490
Photo
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
2 000 HUF
1544014
16460
490
700
Photo
2689468
16461
490
Photo
1 200 HUF
3224262
16462
490
Photo
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
1 400 HUF
3363838
16463
490
Photo
cca 1880-1900 Német családi fotóalbum, össz. 24 db keményhátú fotóval, közte haditengerész egyenruhát és "S.M.S. Hohenzollern" feliratú sapkát viselő kisfiúk kutyával, női és férfi portrék, katonafotók. Dekoratív, dombornyomott díszítésű, kapcsos bőrkötésű albumban, kopottas borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, a belső kötéstáblán 1894-es bejegyzéssel, az albumlapok egy részén litografált díszítéssel, helyenként kissé sérült albumlapokkal, 27x22x5 cm
9 000 HUF
3366732
16464
490
Photo
1955 Dr. Madarász Miklós építészmérnök és Molnár Aliz textilmérnök esküvői albuma, vegyes méretű fotókkal és táviratokkal
6 000 HUF
3362115
16465
490
Photo
cca 1950 Családi fotóalbum kb 50 db fotóval.
4 000 HUF
3366261
16466
490
Photo
1900 Paris, Exposition universelle / Párizsi világkiállítás, leporelló album 12 db keményhátú fotóval, dekoratív, szecessziós egészvászon-kötésben, sérült, széteső állapotban, egyenként: 10,5x16,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house