Photo Number of items: 617
3333822
16552
490
Photo
cca 1870-1885 5 db keményhátú portré német műtermekből, 10,5×6,5 cm
1 200 HUF
3333856
16553
490
Photo
cca 1890 3 db keményhátú fotó Székely, Gárdi és Halmy műterméből, 10,5×6,5 cm
1 800 HUF
3333773
16554
490
Photo
cca 1865-1875 10 db keményhátú fotó cseh műtermekből, közte foltos, 10,5×6,5 cm
3 000 HUF
3363108
16555
490
Photo
Joachim József (Joseph Joachim) ( 1831-1907) hegedűművész vizitkártya fotója. Feliratozott, sérüléssel.
5 000 HUF
3242259
16556
490
Photo
1 200 HUF
3306111
16557
490
Photo
cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm
1 400 HUF
3265130
16558
490
Photo
1 000 HUF
3284406
16559
490
900
Photo
cca 1870-1880 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Licskó selmeci műterméből, 10,5×6,5 cm
3265031
16560
490
900
Photo
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között 3325740
16561
490
Photo
1882 Férfi portréja, keményhátú fotó Julius Gertinger bécsi műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
1 200 HUF
3325747
16562
490
Photo
1897 Bp., Bodnár József dedikált portréja, keményhátú fotó Mártonfy műterméből, 10,5×6,5 cm
1 600 HUF
3325652
16563
490
2200
Photo
cca 1900 2 db keményhátú portré az Iváncsics Testvérek kolozsvári (Erdély) műterméből, egyiknél vágott sarkak, 10,5×6,5 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house