https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 617

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1870-1885 5 db keményhátú portré német műtermekből, 10,5×6,5 cm
1
16552.

cca 1870-1885 5 db keményhátú portré német műtermekből, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890 3 db keményhátú fotó Székely, Gárdi és Halmy műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16553.

cca 1890 3 db keményhátú fotó Székely, Gárdi és Halmy műterméből, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1865-1875 10 db keményhátú fotó cseh műtermekből, közte foltos, 10,5×6,5 cm
1
16554.

cca 1865-1875 10 db keményhátú fotó cseh műtermekből, közte foltos, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Joachim József (Joseph Joachim) ( 1831-1907) hegedűművész vizitkártya fotója. Feliratozott, sérüléssel.
1
16555.

Joachim József (Joseph Joachim) ( 1831-1907) hegedűművész vizitkártya fotója. Feliratozott, sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890-1900 Csecsemő (kisbaba) és fiatal férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Drescher valamint Csillagi és Rutkai aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm körüli méretben
1
16556.

cca 1890-1900 Csecsemő (kisbaba) és fiatal férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Drescher valamint Csillagi és Rutkai aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm körüli méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm
1
16557.

cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm
1
16558.

cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
cca 1870-1880 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Licskó selmeci műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16559.

cca 1870-1880 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Licskó selmeci műterméből, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
1
16560.

cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
1
 
1882 Férfi portréja, keményhátú fotó Julius Gertinger bécsi műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
1
16561.

1882 Férfi portréja, keményhátú fotó Julius Gertinger bécsi műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1897 Bp., Bodnár József dedikált portréja, keményhátú fotó Mártonfy műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16562.

1897 Bp., Bodnár József dedikált portréja, keményhátú fotó Mártonfy műterméből, 10,5×6,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
cca 1900 2 db keményhátú portré az Iváncsics Testvérek kolozsvári (Erdély) műterméből, egyiknél vágott sarkak, 10,5×6,5 cm
1
16563.

cca 1900 2 db keményhátú portré az Iváncsics Testvérek kolozsvári (Erdély) műterméből, egyiknél vágott sarkak, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment