Photo Number of items: 617
3324296
16576
490
Photo
Dr. László Dezső (1904-1973) aláírt fotója, 14,5×9,5 cm
1 400 HUF
3325640
16577
490
Photo
Dr. Glaser Géza (1877-1961) közgazdasági író aláírt fotója Strelisky műterméből, kopásnyomokkal, lyukasztás nyomával, 10,5×6,5 cm
1 600 HUF
3325865
16578
490
3200
Photo
1909 Hamerli János ( Magyarország első kesztyűgyárának alapítója ) nővére és két unokaöccse, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
3 200 HUF
3347471
16579
490
Photo
cca 1900 Focimérkőzésen készült 2 db keményhátú fotó, 9×12 cm
1 600 HUF
3347491
16580
490
Photo
cca 1900 Budapest, Gundel Károly vendéglője, feliratozva, 2 db fotólap, 9×14 cm
1 600 HUF
3351122
16581
490
Photo
cca 1890 Kislány és idősebb hölgy (nagymama?) portréja, keményhátú fotó Kossak József temesvári műterméből, kopott, 11x6,5 cm
1 800 HUF
3351185
16582
490
Photo
cca 1910 Elegáns hölgy portréja, "Emlék bikszádi gyógyfürdőből" nyomtatott felirattal, Kabát Emil/Máramarossziget felvétele, hátoldalán jelzett fotólap, kissé sérült és kissé foltos, 14x9 cm
1 800 HUF
3284237
16583
490
15000
Photo
cca 1890, Mariaffi Albert fotója, Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kis folttal, megvágott, 9,5x6,5 cm
15 000 HUF
3284646
16584
490
Photo
1895, 1903 Férfiportrék, 2 db keményhátú fotó Koller Károly tanár budapesti műterméből, 20×11,5 cm
1 000 HUF
3347544
16585
490
Photo
cca 1870-1880 Férfiak és hölgyek műteremben, 2 db keményhátú fotó, sérülésekkel, 16,5×10,5 cm
1 200 HUF
3304248
16586
490
Photo
1895 Árvízvédelmi munkálatok a Karcsa folyón, ,,X. csatorna szakasz a karcsi zárgát védése belviz ellen 1895. április hó 17-én", Wieser Miklós felvétele, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 12x16,5 cm
1 600 HUF
3242429
16587
490
Photo
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house