Photo

Number of items: 617

Dr. László Dezső (1904-1973) aláírt fotója, 14,5×9,5 cm
16576.

1 400 HUF

Dr. Glaser Géza (1877-1961) közgazdasági író aláírt fotója Strelisky műterméből, kopásnyomokkal, lyukasztás nyomával, 10,5×6,5 cm
16577.

1 600 HUF

1909 Hamerli János ( Magyarország első kesztyűgyárának alapítója ) nővére és két unokaöccse, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
16578.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Focimérkőzésen készült 2 db keményhátú fotó, 9×12 cm
16579.

1 600 HUF

cca 1900 Budapest, Gundel Károly vendéglője, feliratozva, 2 db fotólap, 9×14 cm
16580.

1 600 HUF

cca 1890 Kislány és idősebb hölgy (nagymama?) portréja, keményhátú fotó Kossak József temesvári műterméből, kopott, 11x6,5 cm
16581.

1 800 HUF

cca 1910 Elegáns hölgy portréja, "Emlék bikszádi gyógyfürdőből" nyomtatott felirattal, Kabát Emil/Máramarossziget felvétele, hátoldalán jelzett fotólap, kissé sérült és kissé foltos, 14x9 cm
16582.

1 800 HUF

cca 1890, Mariaffi Albert fotója, Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kis folttal, megvágott, 9,5x6,5 cm
16583.

15 000 HUF
40,65
46,88

1895, 1903 Férfiportrék, 2 db keményhátú fotó Koller Károly tanár budapesti műterméből, 20×11,5 cm
16584.

1 000 HUF

cca 1870-1880 Férfiak és hölgyek műteremben, 2 db keményhátú fotó, sérülésekkel, 16,5×10,5 cm
16585.

1 200 HUF

1895 Árvízvédelmi munkálatok a Karcsa folyón, ,,X. csatorna szakasz a karcsi zárgát védése belviz ellen 1895. április hó 17-én", Wieser Miklós felvétele, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 12x16,5 cm
16586.

1 600 HUF

16587.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF