Photo Number of items: 617
3364924
16479
490
Photo
cca 1959 Balatonnagybereki Állami Gazdaság öntöző hajója, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
1 600 HUF
3364864
16480
490
Photo
cca 1950 Vidámparki jelenet egy hullámvasúton, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
2 000 HUF
3364650
16481
490
Photo
cca 1930 Elefánt és gondozója, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
1 600 HUF
3315152
16482
490
Photo
cca 1910 Esküvői portré, fotó kartonon, Győr, Langsfeld műterméből, 21x13 cm
1 600 HUF
3314942
16483
490
Photo
cca 1930 Az V. ker. "Ráskai Lea" Leánygimnázium VI B. oszt. tanulói (csoportkép), keményhátú fotó, Kirschweng Lajos (Bp., IX. Mária Valéria rendőr barak) felvétele, hátoldalán nevesített, 25x33 cm
1 600 HUF
3314922
16484
490
Photo
1922 Esküvői portré, keményhátú fotó, Strelisky fiók Bp. jelzett felvétele, logóval ellátott hártyapapírral, 33x25 cm
1 400 HUF
3314929
16485
490
Photo
1926-27 Az V. ker. közs. "Ráskai Lea" Leánygimnázium érettségizett tanulói, keményhátú tablófotó, Goszleth I. és Fia Bp. felvétele, 25x33 cm
2 000 HUF
3315116
16486
490
Photo
cca 1934 Guttenberg magyar jazz együttesről készült 3 db csoportkép, feltehetően mind a norvégiai szereplésük alkalmából készült, fotó, egyik Fyjolfsson oslói fényképész szárazbélyegzőjével jelzett, 9x13 és 15x20 cm közötti méretekben
2 400 HUF
3314984
16487
490
Photo
cca 1920 Kisfiú portré, fotó kartonon, Békéscsaba, Ábrahám István és Béla, 20x15 cm
1 600 HUF
3314970
16488
490
Photo
1888 A "Budapesti Aczél Hang Férfidal Egylet" működő tagjai az egylet 15 évi fennállásának emlékére, 1888 junius 23., nevekkel feliratozott keményhátú tablófotó, sérült kartonnal, foltos, 26x19 cm
3 000 HUF
3315125
16489
490
Photo
cca 1910-30 Drina folyó, keményhátú fotó, jelzés nélkül (Hollenzer László?), kissé kopott, 32,5x26,5 cm
2 000 HUF
3363147
16491
490
Photo
cca 1940 Tabáni Mihály zenész fotója, kis sérüléssel, ragasztásnyommal, 23x17 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house