Photo Number of items: 617
3320773
16528
490
Photo
cca 1880-1900 Társaság a Hasthaus zum Bieradam előtt, keményhátú fénynyomat, feltehetően egy régi metszet reprodukciója, A. & R. Schwarz szárazbélyegzőjével jelzett, 11x16 cm
1 000 HUF
3320763
16529
490
Photo
cca 1870-80 Anya gyermekével, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi műterméből, vágott, 14x11 cm
1 200 HUF
3319806
16530
490
2200
Photo
cca 1936-39 Újpest, Fürst Albert Pálinka-, likőr-, rum- és ecetgyár 8 db számlája
2 200 HUF
3334143
16531
490
Photo
cca 1890 Esküvői portrék, 2 db keményhátú fotó Goszleth budapesti műterméből, 21×11 cm
2 000 HUF
3319909
16532
490
Photo
cca 1860 Férfi portrék, 2 db keményhátú fotó Strelisky Lipót pesti műterméből, kissé foltos és kopott, 10x6 cm körüli méretekben
1 200 HUF
3333763
16533
490
Photo
cca 1870 Családi portré, keményhátú fotó Kolb Péter pesti műterméből, kissé foltos, 10,5×65 cm
1 800 HUF
3333768
16534
490
Photo
cca 1860-1870 Női portrék, 3 db keményhátú fotó Borsos, Strelisky és Kozmata műterméből, foltosak, 10,5×6,5 cm
1 800 HUF
3320641
16535
490
Photo
cca 1870-80 Győry Elek (1841-1902) jogi doktor, ügyvéd és országgyűlési képviselő, valamint fiatal hölgy és férfi portréja, 3 db keményhátú fotó Gévay pesti és budapesti műterméből, egyik hátoldalán a műterem épületével illusztrált, 10,5x6,5 cm körüli méretben
1 800 HUF
3319739
16536
490
Photo
cca 1880-1890 Holéczy Sándor portréja, keményhátú fotó Auerbach aradi műterméből, hátoldalán nevesített, sérült, 11x6,5 cm
1 000 HUF
3319732
16537
490
Photo
1902 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Weisz Hugó aradi műterméből, hátoldalán dedikációval és beazonosítandó aláírással, 7,5x4 cm
1 200 HUF
3333852
16538
490
2200
Photo
1891 Izmael Mária baba korában, keményhátú fotó Ciehulski és Csonka marosvásárhelyi műterméből, sérülésekkel, 105,5×6,5 cm
2 200 HUF
3319888
16539
490
Photo
cca 1870 össz. 4 db lány portré, keményhátú fotók, jelzés nélkül, egyik hátoldalán nevesített (Sohár Erzsébet?), 10,5x6 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house