Photo

Number of items: 617

cca 1880-1900 Társaság a Hasthaus zum Bieradam előtt, keményhátú fénynyomat, feltehetően egy régi metszet reprodukciója, A. & R. Schwarz szárazbélyegzőjével jelzett, 11x16 cm
16528.

1 000 HUF

cca 1870-80 Anya gyermekével, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi műterméből, vágott, 14x11 cm
16529.

1 200 HUF

cca 1936-39 Újpest, Fürst Albert Pálinka-, likőr-, rum- és ecetgyár 8 db számlája
16530.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1890 Esküvői portrék, 2 db keményhátú fotó Goszleth budapesti műterméből, 21×11 cm
16531.

2 000 HUF

cca 1860 Férfi portrék, 2 db keményhátú fotó Strelisky Lipót pesti műterméből, kissé foltos és kopott, 10x6 cm körüli méretekben
16532.

1 200 HUF

cca 1870 Családi portré, keményhátú fotó Kolb Péter pesti műterméből, kissé foltos, 10,5×65 cm
16533.

1 800 HUF

cca 1860-1870 Női portrék, 3 db keményhátú fotó Borsos, Strelisky és Kozmata műterméből, foltosak, 10,5×6,5 cm
16534.

1 800 HUF

cca 1870-80 Győry Elek (1841-1902) jogi doktor, ügyvéd és országgyűlési képviselő, valamint fiatal hölgy és férfi portréja, 3 db keményhátú fotó Gévay pesti és budapesti műterméből, egyik hátoldalán a műterem épületével illusztrált, 10,5x6,5 cm körüli méretben
16535.

1 800 HUF

cca 1880-1890 Holéczy Sándor portréja, keményhátú fotó Auerbach aradi műterméből, hátoldalán nevesített, sérült, 11x6,5 cm
16536.

1 000 HUF

1902 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Weisz Hugó aradi műterméből, hátoldalán dedikációval és beazonosítandó aláírással, 7,5x4 cm
16537.

1 200 HUF

1891 Izmael Mária baba korában, keményhátú fotó Ciehulski és Csonka marosvásárhelyi műterméből, sérülésekkel, 105,5×6,5 cm
16538.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1870 össz. 4 db lány portré, keményhátú fotók, jelzés nélkül, egyik hátoldalán nevesített (Sohár Erzsébet?), 10,5x6 cm
16539.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF