Art-ceramics

Number of items: 210

PA jelzéssel: Táncoló magyar ífjú pár. Kerámia fali dísz. 27x34 cm
11272.

4 000 HUF

Retro ovális váza. Jelzés nélkül, mázas kőedény, 22x13x22 cm
11273.

1 400 HUF

Tófej váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
11274.

1 000 HUF

11275.

6 000 HUF

Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11276.

3 600 HUF
9,76
11,25

Carlstens retro váza. Címkével jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11277.

3 600 HUF
9,76
11,25

Retro német geometrikus váza. Jelzett, kopással, m: 18 cm
11278.

3 600 HUF
9,76
11,25

Carstens retro kancsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11279.

3 600 HUF
9,76
11,25

Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11280.

3 600 HUF
9,76
11,25

Mediterrán virágmintás gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11281.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kákonyi István (1917-1993): Jézus. Kerámia plakett, jelzett, kopással, 19x21 cm
11282.

4 400 HUF
11,92
13,75

Holló Katalin által készített dísztányér álomszerű jelenettel díszítve, jelzett, d: 29,5 cm
11283.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF