Art-ceramics

Number of items: 210

Art deco fekete néger nő félakt. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 24 cm
11248.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ceramano Manufaktúra, Hans Welling designer: "Pergamon" váza. cca 1960/70, címkével és karcolással jelzett, talpánál lepattanással, m: 23 cm
11249.

16 000 HUF
43,36
50,00

Végvári Gyula (1935-2013) Kerámia tükör, hozzá tartozó fali dísszel. Mázas kerámia, matricával jelzett. hibátlan, (A tükör belső ragasztása elengedett. d: 43 cm
11250.

15 000 HUF
40,65
46,88
13

Gorka Géza (1895-1971), Iparművészeti Vállalat: Narancssárga váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11251.

14 000 HUF
37,94
43,75

Tófej nagyváza. Jelzett, kopással, m: 33,5 cm
11252.

2 800 HUF

Art deco fekete néger nő félakt. Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibával 24 cm
11253.

12 000 HUF

11254.

2 400 HUF

Bod Éva (1924-2004): Retro váza. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
11255.

12 000 HUF

Assisi olasz kerámia teás készlet.Kiöntő és csészék, aljjal, Hat személyes + 1 db alj. Kézzel festett, jelzett, máz és minimális hajszálrepedésekkel.
11256.

5 000 HUF

Somogyi Árpád (1926-2008): Férfi büszt. Mázas kerámia, sérülésekkel, javított, jelzett, m: 13 cm
11257.

10 000 HUF

Roberto Rigon díszváza. Mázas kerámia, kézzel festett, számmal jelzett, kis lepattanással, 24x19 cm
11258.

12 000 HUF

Laky Vera: Soproni utcakép. 1978. Mázas kerámia plakett, hátoldalán jelzéssel, hibátlan, 21x17 cm
11259.

6 500 HUF
17,62
20,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF