Art-ceramics Number of items: 210
3278230
11248
483
14000
Art-ceramics
Art deco fekete néger nő félakt. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 24 cm
14 000 HUF
3304524
11249
483
Art-ceramics
Ceramano Manufaktúra, Hans Welling designer: "Pergamon" váza. cca 1960/70, címkével és karcolással jelzett, talpánál lepattanással, m: 23 cm
16 000 HUF
3302788
11250
483
15000
Art-ceramics
Végvári Gyula (1935-2013) Kerámia tükör, hozzá tartozó fali dísszel. Mázas kerámia, matricával jelzett. hibátlan, (A tükör belső ragasztása elengedett. d: 43 cm
15 000 HUF
3280079
11251
483
14000
Art-ceramics
Gorka Géza (1895-1971), Iparművészeti Vállalat: Narancssárga váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
14 000 HUF
3161816
11252
483
Art-ceramics
Tófej nagyváza. Jelzett, kopással, m: 33,5 cm
2 800 HUF
3278237
11253
483
Art-ceramics
Art deco fekete néger nő félakt. Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibával 24 cm
12 000 HUF
3160446
11254
483
Art-ceramics
2 400 HUF
3208101
11255
483
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Retro váza. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
12 000 HUF
3202902
11256
483
Art-ceramics
Assisi olasz kerámia teás készlet.Kiöntő és csészék, aljjal, Hat személyes + 1 db alj. Kézzel festett, jelzett, máz és minimális hajszálrepedésekkel.
5 000 HUF
3270989
11257
483
Art-ceramics
Somogyi Árpád (1926-2008): Férfi büszt. Mázas kerámia, sérülésekkel, javított, jelzett, m: 13 cm
10 000 HUF
3269447
11258
483
Art-ceramics
Roberto Rigon díszváza. Mázas kerámia, kézzel festett, számmal jelzett, kis lepattanással, 24x19 cm
12 000 HUF
2987696
11259
483
6500
Art-ceramics
Laky Vera: Soproni utcakép. 1978. Mázas kerámia plakett, hátoldalán jelzéssel, hibátlan, 21x17 cm
6 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house