Art-ceramics

Number of items: 210

Tál. Erdély, 20. sz. eleje, d: 17 cm
11236.

2 400 HUF

Vizeskorsó. Máriagyüd, 19. sz. második fele, sérüléssel, m: 26,5 cm
11237.

4 000 HUF

Vizeskorsó. Jára völgye, 20. sz. közepe, m: 20 cm
11238.

2 400 HUF

Tejescsupor. Hódmezővásárhely, cca 19. sz. második harmada, sérüléssel, m: 17 cm
11239.

3 800 HUF
10,30
11,88
15

Tál. Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal d: 23 cm
11240.

2 800 HUF

Kétfüles szilke. Nádudvar, 20. sz., m: 18 cm
11241.

1 400 HUF

2 darab tál. Homoróddaróc és környéke, cca 20. sz. eleje, pattogzással, d: 14-15 cm
11242.

2 400 HUF

Kis vizeskorsó. Bánffyhunyad, cca 1900, m: 15,5 cm
11243.

2 400 HUF

Vizeskancsó. Alföld, cca 20. sz. első fele, sérüléssel, m: 16 cm
11244.

2 600 HUF
7,05

Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
11245.

14 000 HUF
37,94
43,75

Szilágyi Mária: Énekes hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 48 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11246.

22 000 HUF
59,62
68,75

Art deco fekete néger nő félakt. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással 26 cm
11247.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF