Art-ceramics Number of items: 210
3270601
11236
483
Art-ceramics
Tál. Erdély, 20. sz. eleje, d: 17 cm
2 400 HUF
3303501
11237
483
Art-ceramics
Vizeskorsó. Máriagyüd, 19. sz. második fele, sérüléssel, m: 26,5 cm
4 000 HUF
3284307
11238
483
Art-ceramics
Vizeskorsó. Jára völgye, 20. sz. közepe, m: 20 cm
2 400 HUF
3303508
11239
483
3800
Art-ceramics
Tejescsupor. Hódmezővásárhely, cca 19. sz. második harmada, sérüléssel, m: 17 cm
3 800 HUF
3211808
11240
483
Art-ceramics
Tál. Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal d: 23 cm
2 800 HUF
3300795
11241
483
Art-ceramics
Kétfüles szilke. Nádudvar, 20. sz., m: 18 cm
1 400 HUF
3303507
11242
483
Art-ceramics
2 darab tál. Homoróddaróc és környéke, cca 20. sz. eleje, pattogzással, d: 14-15 cm
2 400 HUF
3303505
11243
483
Art-ceramics
Kis vizeskorsó. Bánffyhunyad, cca 1900, m: 15,5 cm
2 400 HUF
3279837
11244
483
Art-ceramics
Vizeskancsó. Alföld, cca 20. sz. első fele, sérüléssel, m: 16 cm
2 600 HUF
2823397
11245
483
14000
Art-ceramics
Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
14 000 HUF
3289357
11246
483
22000
Art-ceramics
Szilágyi Mária: Énekes hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 48 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
22 000 HUF
3278232
11247
483
14000
Art-ceramics
Art deco fekete néger nő félakt. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással 26 cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house