Art-ceramics
Number of items: 210
3304574
11308
483
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, h: 20 cm
3 600 HUF
3304572
11309
483
Art-ceramics
Iparművész váza, cca 1970, m: 21,5 cm
3 600 HUF
3304567
11310
483
Art-ceramics
PP jelzéssel: Iparművész váza, jelzett, m: 16 cm
5 000 HUF
3304557
11311
483
5500
Art-ceramics
Pesthidegkút lapított oldalas váza, címkével jelzett, m: 19 cm
5 500 HUF
3304546
11312
483
4600
Art-ceramics
cca 1960, Bertoncello mid-century váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
4 600 HUF
3304549
11313
483
4800
Art-ceramics
Dybisewszky Pál (1917-1978): Mécsestartó. Arcot imitáló áttört díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, m: 25,5 cm
4 800 HUF
3304555
11314
483
4200
Art-ceramics
Pesthidegkút vulkánmázas váza, jó állapotban, m: 29,5 cm
4 200 HUF
3304542
11315
483
3400
Art-ceramics
Lux Alice: Retró váza, kerámia, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
3 400 HUF
3304538
11316
483
4800
Art-ceramics
Német lávamintás váza, jelzett, d: 18 cm, m: 15 cm
4 800 HUF
3304533
11317
483
4800
Art-ceramics
Jasba mitológiai mintás váza, cca 1965, jelzett, m: 15 cm
4 800 HUF
3304514
11318
483
3800
Art-ceramics
MJ jelzéssel (Majoros János?) váza, jelzett, m: 18,5 cm
3 800 HUF
3303277
11319
483
Art-ceramics
Anya gyermekével, jelzett art deco fali dombormű, kopással, 22x17 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m