Art-ceramics
Number of items: 210
3278910
11332
483
Art-ceramics
Kmenitz Natania, Israel 2 db tál és váza. Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással 18 cm, 17 cm
2 400 HUF
3282607
11333
483
3200
Art-ceramics
GM jelzéssel 3 darab tárgy: váza, bonbonier, szálváza, mázhibával, m: 23 cm alatt
3 200 HUF
3285184
11334
483
Art-ceramics
Cseh design váza, jelzett, m: 24,5 cm
3 600 HUF
3288455
11335
483
Art-ceramics
Borsódy Ágnes (1936): A tücsök és a hangya. Mázas kerámia plakett, jelzett, mázhibákkal, 21,5x24,5 cm
6 000 HUF
3289336
11336
483
Art-ceramics
Szilágyi Mária: 2 darab figurális csengő. Jelzett, m: 9-14 cm
4 000 HUF
3289340
11337
483
Art-ceramics
Szilágyi Mária: Éneklő hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
5 000 HUF
3289343
11338
483
Art-ceramics
Szilágyi Mária: Hölgy virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 28 cm
5 000 HUF
3291290
11339
483
Art-ceramics
Függő kaspó. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 15 cm
5 000 HUF
3136000
11340
483
3200
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 16 cm
3 200 HUF
2787389
11341
483
3400
Art-ceramics
Régi fajansz tányér, korának megfelelő sérülésekkel, d: 20 cm
3 400 HUF
2875129
11342
483
Art-ceramics
Kerámia falikép, mázatlan, jelzés nélkül, kopásokkal, 22x22 cm
1 000 HUF
2823395
11343
483
Art-ceramics
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m