Art-ceramics
Number of items: 210
2960225
11356
483
4800
Art-ceramics
Mexikói Tonala vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm
4 800 HUF
3169613
11357
483
3200
Art-ceramics
Afrikai kerámia fali dísz. Mázas keráma, jelzés nélkül, hibátlan 25 cm
3 200 HUF
3174051
11358
483
3200
Art-ceramics
Retro iparművész dísztál, jelzés nélkül, d: 20 cm
3 200 HUF
3028602
11359
483
2200
Art-ceramics
Ikebana váza. Máza kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel 18x18 cm
2 200 HUF
3161608
11360
483
700
Art-ceramics
Retro plasztikusan is díszített felületű váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 18 cm
3161778
11361
483
700
Art-ceramics
Vörös-barna mázas iparművész váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
3264229
11362
483
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi ikebana váza. mázas kerámia, jelzett, hibátlan 18x15 cm
4 000 HUF
3264233
11363
483
Art-ceramics
Német kerámia váza. mázas kerámia, jelzett, hibátlan 24 cm
3 600 HUF
3264246
11364
483
Art-ceramics
Terra Nigra Wien kerámia váza. mázas kerámia, jelzett, hibátlan 22 cm
4 000 HUF
3089862
11365
483
4200
Art-ceramics
cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
4 200 HUF
3075427
11366
483
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
2 800 HUF
3222962
11367
483
4200
Art-ceramics
Retro német iparművész váza, jelzett, m: 30 cm
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m