Art-ceramics

Number of items: 210

Retro iparművész padlóváza. Jelzés nélkül, kopással, szájánál befestve, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11260.

2 400 HUF

Kovács Éva (1938-2017): Lányka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, foltos, m: 17 cm
11261.

4 800 HUF
13,01
15,00

Szilágyi Mária: Hölgy fonállal. Jelzett, minimális kopással, gyári tűzhibával, m: 34 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11262.

8 000 HUF

Gorka Iparművészeti vállalatos váza, jelzett, talpánál lepattanással, m: 13 cm
11263.

6 000 HUF

Pesthidegkúti magas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 39 cm
11264.

6 000 HUF

cca 1960, Német snapszos hordó, poharakkal, csappal, 18x22 cm
11265.

7 500 HUF
20,33
23,44

11266.

8 000 HUF

Orbán Katalin (1950-): Menyecske gyertyatartóval fali kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 23x16 cm
11267.

5 500 HUF
14,91
17,19

Kovács Éva (1938-): Nagy bajszos legény, mázas kerámia fali dísz Kézzel festett Jelzett, hibátlan d: 19 cm
11268.

8 000 HUF

Gorka váza, iparművészeti vállalatos mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 21,5 cm
11269.

7 000 HUF
18,97
21,88

Erdélyi István: Csorgatott váza, jelzés nélkül, m: 32 cm
11270.

8 000 HUF

Miskakancsó. Mezőtúr, alján átfestett, mázhibával m: 20,5 cm
11271.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF