Art-ceramics Number of items: 210
3161857
11260
483
Art-ceramics
Retro iparművész padlóváza. Jelzés nélkül, kopással, szájánál befestve, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2 400 HUF
2222545
11261
483
4800
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Lányka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, foltos, m: 17 cm
4 800 HUF
3289350
11262
483
Art-ceramics
Szilágyi Mária: Hölgy fonállal. Jelzett, minimális kopással, gyári tűzhibával, m: 34 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
8 000 HUF
3291056
11263
483
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti vállalatos váza, jelzett, talpánál lepattanással, m: 13 cm
6 000 HUF
3089900
11264
483
Art-ceramics
Pesthidegkúti magas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 39 cm
6 000 HUF
3204621
11265
483
7500
Art-ceramics
cca 1960, Német snapszos hordó, poharakkal, csappal, 18x22 cm
7 500 HUF
3222482
11266
483
Art-ceramics
8 000 HUF
3242037
11267
483
5500
Art-ceramics
Orbán Katalin (1950-): Menyecske gyertyatartóval fali kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 23x16 cm
5 500 HUF
3263991
11268
483
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Nagy bajszos legény, mázas kerámia fali dísz Kézzel festett Jelzett, hibátlan d: 19 cm
8 000 HUF
3302747
11269
483
Art-ceramics
Gorka váza, iparművészeti vállalatos mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 21,5 cm
7 000 HUF
3304540
11270
483
Art-ceramics
Erdélyi István: Csorgatott váza, jelzés nélkül, m: 32 cm
8 000 HUF
3204616
11271
483
3400
Art-ceramics
Miskakancsó. Mezőtúr, alján átfestett, mázhibával m: 20,5 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house