Military Number of items: 96
3268410
33769
483
Military
Numismatics
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszám nélküli miniatűr kitüntetés T:AU Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration C:AU NMK 664.
2 000 HUF
3280490
33770
483
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618.
3 000 HUF
3303546
33771
483
Military
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, Kádár János bélyegzett aláírásával ellátott, ragasztott adományozói okirattal T:AU NMK 700.
6 000 HUF
3301278
33772
483
Military
Numismatics
Vietnam ~1975. festett, egyoldalas fém érem füllel, a "Vietkong", vagyis a Nemzeti Front Dél-Vietnám Felszabadításáért zászlajával (25mm) T:XF,VF Vietnam ~1975. painted, one-sided metal medal with ear, with the flag of the Viet Cong (National Liberation Front of South Vietnam) (25mm) C:XF,VF
2 000 HUF
3236662
33773
483
Military
Numismatics
1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség)" zománcozott fém ejtőernyős jelvény (15x20mm) T:XF / Hungary ~1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség - Hungarian Military Sports Association)" enameled metal parachute badge (15x20mm) C:XF
7 000 HUF
3224731
33774
483
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
1 200 HUF
2931196
33775
483
Military
Numismatics
1 400 HUF
3056793
33776
483
Military
Numismatics
3301723
33777
483
Military
Numismatics
~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:AU
3 600 HUF
3244494
33778
483
Military
Numismatics
1971. "Székesfehérvár 1961-1971" egyoldalas, öntött bronz emlékérem az 5. Hadsereg-parancsnokság felállításának 10. évfordulójára eredeti dísztokban (108mm) T:AU
3 000 HUF
3253281
33779
483
Military
Numismatics
1978. "Az őszirózsás forradalom 60. évfordulója" nagyméretű öntött bronz plakett (147x220mm) T:AU
6 000 HUF
3186578
33780
483
Military
Numismatics
Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, peremén jelzett "44" sorszámmal, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, with "44" number on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house