Military

Number of items: 96

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszám nélküli miniatűr kitüntetés T:AU Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration C:AU NMK 664.
33769.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszám nélküli miniatűr kitüntetés T:AU
Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration C:AU
NMK 664.

2 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618.
33770.

3 000 HUF

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, Kádár János bélyegzett aláírásával ellátott, ragasztott adományozói okirattal T:AU NMK 700.
33771.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, Kádár János bélyegzett aláírásával ellátott, ragasztott adományozói okirattal T:AU
NMK 700.

6 000 HUF

Vietnam ~1975. festett, egyoldalas fém érem füllel, a "Vietkong", vagyis a Nemzeti Front Dél-Vietnám Felszabadításáért zászlajával (25mm) T:XF,VF Vietnam ~1975. painted, one-sided metal medal with ear, with the flag of the Viet Cong (National Liberation Front of South Vietnam) (25mm) C:XF,VF
33772.

Vietnam ~1975. festett, egyoldalas fém érem füllel, a "Vietkong", vagyis a Nemzeti Front Dél-Vietnám Felszabadításáért zászlajával (25mm) T:XF,VF
Vietnam ~1975. painted, one-sided metal medal with ear, with the flag of the Viet Cong (National Liberation Front of South Vietnam) (25mm) C:XF,VF

2 000 HUF

1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség)" zománcozott fém ejtőernyős jelvény (15x20mm) T:XF / Hungary ~1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség - Hungarian Military Sports Association)" enameled metal parachute badge (15x20mm) C:XF
33773.

7 000 HUF
18,97
21,88

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
33774.

1 200 HUF

33775.

1 400 HUF

33776.

800 HUF

~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:AU
33777.

3 600 HUF
9,76
11,25

1971. "Székesfehérvár 1961-1971" egyoldalas, öntött bronz emlékérem az 5. Hadsereg-parancsnokság felállításának 10. évfordulójára eredeti dísztokban (108mm) T:AU
33778.

3 000 HUF

1978. "Az őszirózsás forradalom 60. évfordulója" nagyméretű öntött bronz plakett (147x220mm) T:AU
33779.

6 000 HUF

33780.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF