Military

Number of items: 96

33742.

24 000 HUF
65,04
75,00

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: R. Placht T:XF Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration without ribbon and ring. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.
33743.

4 000 HUF

1918. "41. Honvéd Gyal. Hadosztály - 1914-1918 - Galícia Kárpátok Oroszlengyelország Wolhynia Karszt Olaszország" fém emlékérem, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (58x80mm) T:AU
33744.

40 000 HUF
108,40
125,00

~1920. 3db-os kitüntetés miniatűr tétel frakkláncon, közte "Károly Bronz Vitézségi Érem", "Károly Csapatkereszt", "Sebesültek Érme" T:XF patina
33745.

14 000 HUF
37,94
43,75

33747.

10 000 HUF

~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért" zománcozott bronz jelvény (26mm) T:XF zománchiba / Hungary ~1930. "MOVE (Hungarian National Defence Association) - With honor for the country!" enamelled bronze badge (26mm) C:XF
33748.

20 000 HUF
54,20
62,50

~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" zománcozott bronz gomblyuk jelvény gyártói jelzés nélkül (15x13mm) T:AU / Hungary ~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" enamelled bronze buttonhole badge without maker's mark (15x13mm) C:AU
33749.

20 000 HUF
54,20
62,50

1930. "MOVERO? (Magyar Országos Véderő Egylet Repülő Osztálya)" vitorlázórepülős aranyozott, zománcozott bronz jelvény (39x34mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1930. "MOVERO? (Hungarian National Defence Association)" sailplane gilt, enamelled bronze badge (39x34mm) C:XF small enamel error
33750.

200 000 HUF
542,01
625,00

33751.

16 000 HUF
43,36
50,00

33752.

2 000 HUF

33754.

40 000 HUF
108,40
125,00

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF ph., patina Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with ribbon C:XF edge error, patina NMK 439.
33755.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF ph., patina
Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with ribbon C:XF edge error, patina
NMK 439.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF