Military

Number of items: 96

1939. "Csatára fel - fel 34-es baka / Hazatérés után első ezrednap - Kassa 1939.II.3." zománcozott bronz gomblyukjelvény (30x27mm) T:XF / Hungary 1939. "Up for battle - up soldier No. 34 / First regimental day after returning home - Kassa 3.02.1939" enamelled bronze button badge (30x27mm) C:XF
33756.

40 000 HUF
108,40
125,00

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés szennyezett mellszalagon T:XF Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on dirty ribbon C:XF NMK 442.
33757.

26 000 HUF
70,46
81,25

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül (35mm) T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon (35mm) C:XF corrosion
33758.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül (35mm) T:XF oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon (35mm) C:XF corrosion

2 000 HUF

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU NMK 428.
33759.

3 400 HUF
9,21
10,63

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül és fül nélkül T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and ring C:AU
33760.

3 000 HUF

33761.

3 600 HUF
9,76
11,25

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:XF,VF Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon and ring. Sign: BERÁN L. C:XF,VF NMK 429.
33762.

2 000 HUF

1942. "Tűzkereszt II. fokozata" bronzozott hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, kitöltetlen igazolvánnyal T:AU kis patina Hungary 1942. "Fire Cross, 2nd Class" bronze plated war metal decoration on original ribbon, with with a blank identity card C:AU small patina NMK 447.
33763.

1942. "Tűzkereszt II. fokozata" bronzozott hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, kitöltetlen igazolvánnyal T:AU kis patina
Hungary 1942. "Fire Cross, 2nd Class" bronze plated war metal decoration on original ribbon, with with a blank identity card C:AU small patina
NMK 447.

10 000 HUF

1942. "1942 Karácsony / M. Kir. Honvéd Gépkocsiszertártól hadbavonultak hozzátartozóinak karácsonya 1942. XII. 2[3]" kétoldalas hadifém emlékplakett. Szign.: Gebinger (55x74mm) T:XF ph., a dátum egyik számjegye lekaparva / Hungary 1942. "Christmas 1942 / Christmas of the families of soldiers of the Hungarian Royal Honvéd Veichle Depot" double-sided war metal plaque. Sign.: Gebinger (55x74mm) C:XF edge error, a number in the date scratched off
33764.

30 000 HUF
81,30
93,75

1948. "48-as Díszérem" részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration without ribbon C:XF NMK 528.
33766.

1948. "48-as Díszérem" részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF
Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration without ribbon C:XF NMK 528.

3 000 HUF
9

1949-1956. "Kiváló Lövész" bronz ügyességi jelvény, részben zománcozott, vörös textil alapon, egyik tű hiányzik (42mm) T:VF
33767.

8 000 HUF

33768.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF