Military

Number of items: 96

DN "Budapesten Akkreditált Katonai Attasék" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (101mm) T:AU,XF
33793.

4 000 HUF

DN "Tartalékos Katonák Országos Egyesülete Érdemkereszt" kitüntetés alapján készült modern műgyantás, fém fantázia jelvény mellszalagon T:XF,VF kopott szalag
33794.

4 000 HUF

33795.

1 400 HUF

33796.

800 HUF

33797.

100 000 HUF
271,00
312,50

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés miniatűr T:XF Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" gilt bronze decoration miniature C:XF
33798.

4 000 HUF

33799.

1 000 HUF

33800.

1 200 HUF

33801.

20 000 HUF
54,20
62,50

Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF
33802.

2 400 HUF

Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" miniatűr T:AU Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt bronze medal miniature C:XF
33803.

Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" miniatűr T:AU
Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt bronze medal miniature C:XF

8 000 HUF

Csehszlovákia 1960 k. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Unió a Hadsereggel Együttműködésért)" zománcozott ejtőernyős jelvény csavaros hátlappal, rajta "J.B. 16 JABLONEC n. N." gyártói jelzéssel (20x37mm) T:AU / Czechoslovakia cca 1960. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Union for Cooperation with the Army)" enameled parachute badge with screw back, with "J.B. 16 JABLONEC n. N." maker's mark on it (20x37mm) C:AU
33804.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF