Antique

Number of items: 142

Varga Zoltán: Kacsa alakú bronz kínáló, cca 1930, jelzett, 23x12 cm
11961.

14 000 HUF
37,94
43,75
15

Jugendstil ón kínálótálca, jelzés nélkül, kopással, 47x29 cm
11962.

9 500 HUF
25,75
29,69

Szecessziós névjegykártyatartó tálca, jelzés nélkül, kopással, 30x17 cm
11963.

5 000 HUF

Horst Dahlbeck: Háromágú brutalista gyertyatartó. cca 1975, jelzés nélkül, 23x19 cm
11964.

10 000 HUF

Antik réz sütőedény, h: 60 cm
11965.

Antik réz sütőedény, h: 60 cm

4 000 HUF

Angol EPNS italos pohár készlet, tálcával,eredeti bársonyborítású díszdobozban, poharak m: 9,5 cm, tálca d: 21 cm
11966.

12 000 HUF

Diskay Lenke (1924-1980): 5 db fa nyomódúc, egyik hátoldalán jelzett, részben sérült, 45,5x35 és 52×35,5 cm közötti méretekben
11970.

19 000 HUF
51,49
59,38

Hegyi György (1922-2002): Trnovoi triptichon III. Mozaik, fa. Hátoldalán jelzett. Fémkeretben, 60×37 cm
11971.

55 000 HUF
149,05
171,88

cca 1900 Melki apátság látképe, gyöngyház berakásos fotónyomat, fakeretben, 18x30 cm
11972.

4 200 HUF
11,38
13,13

11973.

20 000 HUF
54,20
62,50

Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm
11974.

16 000 HUF
43,36
50,00

Asztalközép kínáló. Ezüstözött alpakka testtel, fodros tejüveg kínálórésszel, d: 27 cm, m: 28 cm
11975.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF