Antique
Number of items: 142
3294617
11961
482
14000
Antique
Varga Zoltán: Kacsa alakú bronz kínáló, cca 1930, jelzett, 23x12 cm
14 000 HUF
3294596
11962
482
9500
Antique
Jugendstil ón kínálótálca, jelzés nélkül, kopással, 47x29 cm
9 500 HUF
3294607
11963
482
Antique
Szecessziós névjegykártyatartó tálca, jelzés nélkül, kopással, 30x17 cm
5 000 HUF
3294311
11964
482
Antique
Horst Dahlbeck: Háromágú brutalista gyertyatartó. cca 1975, jelzés nélkül, 23x19 cm
10 000 HUF
3294264
11965
482
Antique
Antik réz sütőedény, h: 60 cm
4 000 HUF
3294079
11966
482
Antique
Angol EPNS italos pohár készlet, tálcával,eredeti bársonyborítású díszdobozban, poharak m: 9,5 cm, tálca d: 21 cm
12 000 HUF
3272467
11970
482
19000
Antique
Diskay Lenke (1924-1980): 5 db fa nyomódúc, egyik hátoldalán jelzett, részben sérült, 45,5x35 és 52×35,5 cm közötti méretekben
19 000 HUF
3265869
11971
482
55000
Antique
Hegyi György (1922-2002): Trnovoi triptichon III. Mozaik, fa. Hátoldalán jelzett. Fémkeretben, 60×37 cm
55 000 HUF
3277736
11972
482
4200
Antique
cca 1900 Melki apátság látképe, gyöngyház berakásos fotónyomat, fakeretben, 18x30 cm
4 200 HUF
3037834
11973
482
Antique
20 000 HUF
3047415
11974
482
Antique
Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm
16 000 HUF
3047421
11975
482
Antique
Asztalközép kínáló. Ezüstözött alpakka testtel, fodros tejüveg kínálórésszel, d: 27 cm, m: 28 cm
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m