https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 142
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3219313
12013
482
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3220946
12014
482
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Ovális kínáló. Orosz Birodalom, cca 1895-1910, ezüstözött, galvanizált alpakka, jelzett, kopással, 31x21 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3216399
12016
482
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Ón keresztelőtál, cca 19. sz., jelzett, kopott, d: 29,5 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3026116
12017
482
0
90000
Antique
Artworks & Paper
1
Ganésa. Nepál, XX. sz. első fele, faragott keményfa. Lótusz trónon ül, feje feletti íven fenevad maszk látható. Bal kezében rizsgombócot tart, jobb kezében pedig letört agyarát, amellyel a monda szerint Vjásza bölcs diktálása nyomán leírta a Mahábháratát. Kopással, m: 64 cm /// "Az elefántfejű, nagy hasú Ganésa, az akadályok elhárítója, a legnépszerűbb hindu istenség, a költők és kereskedők védnöke, jóindulatú segítségével elhárulnak az alkotó, vállalkozásba kezdő ember előtt tornyosuló akadályok. Szobrát az indiaiak házi istenként őrzik otthonukban."
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
2900811
12018
482
0
5500
Antique
Artworks & Paper
1
Magyar Fém- és Lámpagyár gyufatartó, réz, jelzéssel, kétrészes, hibátlan, m: 11 cm
Starting price:
5 500 HUF
2787455
12019
482
0
2800
Antique
Artworks & Paper
1
Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3010480
12020
482
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik cigarettaadagoló, fa, m: 18 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3220271
12021
482
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Képcsarnokos iparművész váza, festett fém, címkével, m: 29,5 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3127812
12022
482
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Ötágú falikar, csiszolt üveg prizmákkal, 35x40x30 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3202812
12023
482
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3024116
12024
482
0
32000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
2801834
12025
482
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
Starting price:
12 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment