Antique

Number of items: 142

11913.

50 000 HUF
135,50
156,25

Empír szobor asztaldísz, táncoló nőalakkal, bronz, m: 32 cm
11914.

46 000 HUF
124,66
143,75

1918, Ostyasütő. Kovácsolt vas, egyik lapon a keresztre felfutó életfa motívumával, másik lapon dátummal és monogrammal, h: 82 cm /// A wrought iron ostya baker from 1918, featuring a tree of life motif climbing the cross on one side and a date with a monogram on the other side. It measures approximately 82 cm in height.
11915.

19 000 HUF
51,49
59,38

11916.

40 000 HUF
108,40
125,00

11917.

46 000 HUF
124,66
143,75

cca 1930, Bronz kétágú falikar pár, 22x18 cm
11918.

4 800 HUF
13,01
15,00

Szecessziós bon-bon kínáló, ezüstözött szerelékkel, üveg tartállyal, m: 27 cm
11919.

5 000 HUF

Vadász stílusú 3 darabos szervírozó készlet, őzláb nyéllel, h: 29-34 cm
11920.

6 000 HUF

Oszwald jelzéssel: Jézus. Domborított rézlemez, keretben, teljes méret 30x24 cm
11921.

5 000 HUF

Angol ezüstözött tejkiöntő, jelzett, 15x10 cm
11922.

1 400 HUF

Angyalfej. cca 17-18. sz. feltehetően magyar szobrász, faragott fa, átfestett, 16x27 cm
11923.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szecessziós vas és bronz kétágú gyertyatartó, m: 24 cm
11924.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF