Antique Number of items: 142
3259705
11913
482
50000
Antique
50 000 HUF
3272839
11914
482
46000
Antique
Empír szobor asztaldísz, táncoló nőalakkal, bronz, m: 32 cm
46 000 HUF
3220807
11915
482
19000
Antique
1918, Ostyasütő. Kovácsolt vas, egyik lapon a keresztre felfutó életfa motívumával, másik lapon dátummal és monogrammal, h: 82 cm /// A wrought iron ostya baker from 1918, featuring a tree of life motif climbing the cross on one side and a date with a monogram on the other side. It measures approximately 82 cm in height.
19 000 HUF
3234169
11916
482
40000
Antique
40 000 HUF
3144394
11917
482
46000
Antique
46 000 HUF
3234586
11918
482
4800
Antique
cca 1930, Bronz kétágú falikar pár, 22x18 cm
4 800 HUF
3234557
11919
482
Antique
Szecessziós bon-bon kínáló, ezüstözött szerelékkel, üveg tartállyal, m: 27 cm
5 000 HUF
3234595
11920
482
Antique
Vadász stílusú 3 darabos szervírozó készlet, őzláb nyéllel, h: 29-34 cm
6 000 HUF
3274215
11921
482
Antique
Oszwald jelzéssel: Jézus. Domborított rézlemez, keretben, teljes méret 30x24 cm
5 000 HUF
3217309
11922
482
Antique
Angol ezüstözött tejkiöntő, jelzett, 15x10 cm
1 400 HUF
3217087
11923
482
Antique
Angyalfej. cca 17-18. sz. feltehetően magyar szobrász, faragott fa, átfestett, 16x27 cm
18 000 HUF
3195574
11924
482
Antique
Szecessziós vas és bronz kétágú gyertyatartó, m: 24 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house