Antique

Number of items: 142

Vékony gyöngyház elemekből összeállított lámpabúra, d: 35 cm, m: 15 cm
11925.

6 000 HUF

Nagyméretű keleti gong, ütővel bronz, d: 36 cm
11926.

26 000 HUF
70,46
81,25

Antik holland tortatál, alpakka szerelékkel, kivehető fajansz betéttel, d: 38 cm
11927.

10 000 HUF

Szecessziós ón kínáló tál. ca 1900. 41x24 cm
11928.

17 000 HUF
46,07
53,13

Szecessziós asztalközép kínáló, ezüstözött lemez, üveg betéttel, lepattanással, h: 41 cm, m: 12 cm
11929.

6 000 HUF

Francia ezüstözött teás kanna, jelzett, m: 16,5 cm
11930.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 19. sz. második fele, falra akasztható réz víztartó, 50x25 cm
11931.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
11932.

9 000 HUF
24,39
28,13

11933.

16 000 HUF
43,36
50,00

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
11934.

22 000 HUF
59,62
68,75

11935.

48 000 HUF
130,08
150,00

cca 1910 Royal M. Manufacturing Company USA aranyozott fém ékszeres díszdoboz üvegtetővel. Jelzett, 13x11x8 cm
11936.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF