Antique

Number of items: 142

Szecessziós vörösréz petróleumlámpa, m: 23,5 cm
11949.

5 000 HUF

cca 1930, Ezüstözött alpakka gyertyatartó pár, kopással, sérüléssel, m: 24 cm
11950.

8 000 HUF

Antik jelzett kapu zár, 2 darab kulccsal
11951.

6 000 HUF

Tevan Margit (1901-1978) doboz, fedele levált, jelzett, 15x15 cm
11952.

4 000 HUF

Füles kínáló kosár, üveg betét nélkül. XIX. sz réz. 22x14 cm
11953.

6 000 HUF

Antik barométer, jelzett, sérült, törött, m: 97 cm
11954.

5 000 HUF

Zelenák Katalin (1958-): Arcmetszés. Gobelin kerámia keretben, jelzett a hátoldalon, 15x16 cm
11955.

5 000 HUF

2 darab sétabot, egyik csont fejjel, h: 77-89 cm
11956.

18 000 HUF
48,78
56,25

Lovaglópálca és sétabot, agancs fejjel, h: 80-93 cm
11957.

18 000 HUF
48,78
56,25

Asztali tömjénfüstölő. Bronz, balkán, cca 18-19. század, m: 14 cm
11958.

4 000 HUF

cca 19. sz. második fele - 20. sz. első fele, 6 darab fa diótörő. Esztergált és faragott fa, közte figurális, illetve faragott erdélyi darabbal, h: 26 cm alatt
11959.

8 000 HUF

Mária fali kegytárgy. Vas, cca 18-19.sz., m: 37 cm
11960.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF