Antique Number of items: 142
3292986
11949
482
Antique
Szecessziós vörösréz petróleumlámpa, m: 23,5 cm
5 000 HUF
3292989
11950
482
Antique
cca 1930, Ezüstözött alpakka gyertyatartó pár, kopással, sérüléssel, m: 24 cm
8 000 HUF
3293014
11951
482
Antique
Antik jelzett kapu zár, 2 darab kulccsal
6 000 HUF
3293075
11952
482
Antique
Tevan Margit (1901-1978) doboz, fedele levált, jelzett, 15x15 cm
4 000 HUF
3291929
11953
482
Antique
Füles kínáló kosár, üveg betét nélkül. XIX. sz réz. 22x14 cm
6 000 HUF
3291383
11954
482
Antique
Antik barométer, jelzett, sérült, törött, m: 97 cm
5 000 HUF
3296150
11955
482
Antique
Zelenák Katalin (1958-): Arcmetszés. Gobelin kerámia keretben, jelzett a hátoldalon, 15x16 cm
5 000 HUF
3295694
11956
482
Antique
2 darab sétabot, egyik csont fejjel, h: 77-89 cm
18 000 HUF
3295695
11957
482
Antique
Lovaglópálca és sétabot, agancs fejjel, h: 80-93 cm
18 000 HUF
3295049
11958
482
Antique
Asztali tömjénfüstölő. Bronz, balkán, cca 18-19. század, m: 14 cm
4 000 HUF
3295051
11959
482
Antique
cca 19. sz. második fele - 20. sz. első fele, 6 darab fa diótörő. Esztergált és faragott fa, közte figurális, illetve faragott erdélyi darabbal, h: 26 cm alatt
8 000 HUF
3294788
11960
482
Antique
Mária fali kegytárgy. Vas, cca 18-19.sz., m: 37 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house