Antique

Number of items: 142

2 db régi selyem legyező, egyik hímzett, aranyozott fa fedlappal, szép állapotban 34 cm
11937.

7 000 HUF
18,97
21,88

Antik jelzett ezüstözött nyelű tortalapát, h: 26 cm
11938.

3 000 HUF
17

Ötágú réz gyertyatartó pár, m: 26,5 cm
11939.

12 000 HUF

Mária a kis Jézussal ikon réz okládja, fa lapra erősítve, 23x18 cm
11940.

5 000 HUF

Réz petróleumlámpa, üveg búrával, m: 30 cm
11941.

6 000 HUF
32

Kínai faragott vízibivaly szarv pár, szemeknél hiánnyal, fa talpon, m: 37 cm
11942.

18 000 HUF
48,78
56,25

Neobarokk gyertyatartó, szőlőmintákkal díszített fém, Jelzett, 37 cm
11943.

10 000 HUF

cca 19 sz. vége, Vas kassza / széf, kulccsal, működő zárral, kopással, 26x19 cm
11944.

14 000 HUF
37,94
43,75

Sheffield angol ezüstözött szervírozótálca, jelzett, kopással, 54x33 cm
11945.

4 000 HUF
10

Nagyméretű ezüstözött réz pezsgőhűtő vödör, kopott, m: 21,5 cm
11946.

8 000 HUF

cca 1915-1925, Wolkenstein und Glückselig cukordoboz. Terv.: Margold Emanuel Josef (1888-1962). Alpakka, jelzett, polírozott, 4 félgömb lábon, 12x9x8 cm
11947.

12 000 HUF

Tevan Margit (1901-1978): Díszdoboz. Jelzett, kopott, kissé hullámos, 14,5x7 cm
11948.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF