Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 55

Réthly Antal: Az első magyar adriai kutatóút meteorológiai eredményei. (1913. okt. 11-31.) A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszterium fennhatósága alatt álló M. Kir. Orsz. Meteorológiai és Földmágnességi Intézet kisebb kiadványai - Új sorozat 18. sz. Bp., 1944, szerzői kiadás (Vác, Kapisztrán-ny.), 27+(1) p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
20338.

2 000 HUF

20339.

1 400 HUF

20340.

1 800 HUF

Bábolnai arab méneskönyv /Arabian Stud Book of Bábolna. IV. kötet. Bábolna, 1987. Felelős Kiadó: Dr. Burgert Róbert. 59p. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészműbőr-kötésben, jó állapotban.
20341.

2 800 HUF

A ló - Nemzeti lókiállítás. Kiállításvezető. Szerk. Estók János. Bp., 2011. Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben
20342.

2 400 HUF

Flandhoffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Bp., 1985, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20343.

1 000 HUF

Eisenbund-Garvey-Wigner Az atommag szerkezete Akadémiai Kiadó, 1969 144p. Kiadói egészvászon kötésben + Jánossy Lajos A valószínűségelmélet alapjai és néhány alkalmazása, különös tekintettel mérési eredmények kiértékelésére Tankönyvkiadó 1967. A tétel első darabja a kor legmagasabb színvonalán álló alapmű, egyik szerzője Wigner Jenő, magyar származású, Nobel-díjas fizikus, aki ehhez a magyar kiadáshoz szívhez szóló előszót is írt.
20344.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF