Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 55

Dr. Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó, kissé kopott egészvászon kötés.
20314.

1 200 HUF

Berczeller István: A gyógyító masszázs irányelvei. Előszóval ellátta bilkei Pap Lajos. Bp., [1936], Rózsavölgyi és Társa, 56+(4) p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
20315.

2 400 HUF

Dr. Han Weinert: Az ember származása. Bp., Novák Rudolf és Társa. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. Hans Weinert (1887-1967) német antropológus, a Kieli Egyetem Antropológiai Intézetének igazgatója, a nemzetiszocialista faji higiénia elkötelezett híve a náci korszakban.
20316.

2 400 HUF

Dr. Balogh Géza: Tanulmányok a neurologia és a psychiatria köréből 1924-1926. 1926, Pápai Ernő Műintézete, papírkötés.
20317.

1 200 HUF

Csaplak Andor (szerk.): Dr. Hille Alfréd emlékkönyv. Bp., 1985, Magyar Meteorológiai Társaság, papírkötés.
20318.

2 000 HUF

Völgyesi Ferenc: Az orvosi hipnózis. Bp., 1963., Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20319.

2 000 HUF

Csiki Ernő: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész, 2. füzet. Útmutató a rovarok, pókok és százlábúak gyűjtésére, konzerválására és rovargyűjtemények berendezésére. Bp., 1925., Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött papírkötés.
20320.

1 800 HUF

Neuendorff, [Richard]: Praktische Mathematik. I. Teil: Graphisches und numerisches Rechnen. Aus Natur und Geisteswelt 341. Bändchen. Leipzig, 1911, B. G. Teubner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20321.

1 800 HUF

Kneipp, [Sebastian] Sebestyén: Vizkurám, melyet több mint 35 éves tapasztalat alapján kipróbálva és a betegségek gyógyítása és az egészség megóvása czéljából irt - - . Ford.: Baján Miksa. Az eredeti mű 52-iki, jubileumi kiadása után javította és átdolgozta: Kelen József. Bp., 1896, Athenaeum, 362 p.+ (14) p. Második, bővített kiadás. Félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
20322.

1 400 HUF
21

Weininger, Ottó: Nem és jellem. Bp., 1913, Dick Manó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20323.

1 200 HUF

20324.

5 500 HUF
14,91
17,19

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der besondern und allgemeinen Arithmetik für Praktiker zunächst für das Selbststudium gemeinverständlich abgefaßt. Wien, 1848. Carl Gerold, 584 p + 48t. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben. + Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der Geometrie für Praktiker gemeinverständlich zunächst für das Selbststudium abgefaßt. Wien, 1850. Carl Gerold, 748p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20325.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF