Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 55

Szily Kálmán et al: Természettudományi közlöny, 1875, 101-112. füzet egybekötve, Bp., 1878, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20302.

2 400 HUF

Szily Kálmán - Petrovits Gyula: Természettudományi közlöny, 1872, 29-40. füzet egybekötve, Bp., 1872, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20303.

2 400 HUF

Szily Kálmán et al: Természettudományi közlöny, 1877, 89-100. füzet egybekötve, Bp., 1877, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20304.

2 400 HUF

Szily Kálmán - Petrovits Gyula: Természettudományi közlöny, 1873, 41-52. füzet egybekötve, Bp., 1873, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok.
20305.

2 400 HUF

20306.

3 200 HUF
8,67
10,00

20307.

2 400 HUF

20308.

1 600 HUF

Balogh János: Bioszféra-expedíció. (Dedikált!) Bp., 1980, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Balogh János (1913-2002) Kossuth- és Széchenyi-díjas zoológus, ökológus, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált példány.
20309.

2 800 HUF

Széll Lajos: Életmentés és egészségtan. Elemi és polgári iskolai tankönyv. Pályamű. Bp., 1885., M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda, 82 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20310.

2 800 HUF

Benes Lajos dr.: Sürgős sebészi műtétek tájanatómiája és műtéttana. Bp., 1940, Eggenberger. Újrakötött félvászon kötés, az eredeti borító ráragasztva, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
20311.

2 800 HUF

Abonyi [Lajos] - Anghi [Csaba] - Kukuljevič [József] - Vajda [Tódor]: Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell... Egészség-Könyvtár XXXI. köt. Bp., [1937], Országos Közegészségügyi Egyesület, 165+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Átkötött modern papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20312.

2 800 HUF

Mein Körper. Ein medizinisches Sammelwerk unter überwiegender Beteiligung des Universitäs-Professors Dr. Med. Martin Sendenholm [...]. Leipzig / Wien / Zürich, 1931, Dr. Karl Meyer. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20313.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF