Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 55

Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Bp.,é.n.,(Wodianer F. és Fiai-ny.), 623 p. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval. A Ludovika Akadémia magas színvonalú matematika tankönyve volt.
20326.

1 600 HUF

20327.

3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+840 p.+XVI t. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, nagyon szép állapotban
20328.

3 000 HUF

20329.

1 800 HUF

20330.

3 800 HUF
10,30
11,88

20331.

1 200 HUF

20332.

1 000 HUF

20333.

1 800 HUF

20334.

300 HUF
0,81
0,94

20335.

100 HUF
0,27
0,31

20336.

1 000 HUF

20337.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF