Number of items: 394
3259101
11612
478
Drasche Kőbánya madár. Tervező Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
3 600 HUF
3259718
11613
478
Hollóháza stúdió Király fali dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
6 000 HUF
3259635
11614
478
Rokokó pár nagy méretű porcelán figurális gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 31 cm
6 000 HUF
3261175
11615
478
Villeroy & Boch "Valeria" 2 darab mélytányér, erősen mázrepedt, jelzett, d: 25 cm
5 000 HUF
3260554
11616
478
Ens 2 darab porcelán rózsa, jelzett, minimális pattogzással, d: 5 cm
3 600 HUF
3261760
11617
478
4 darab festett porcelán golyó asztaldísz, kis pattogzással, m: 6-8 cm
3 600 HUF
3261714
11618
478
3800
cca 19. sz, doboznyi porcelán virág, legtöbb drótozva, vegyes állapotban
3 800 HUF
3261736
11619
478
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, kopással, közte ritkább készletekkel.
4 800 HUF
3262070
11620
478
4800
12 darab klf porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte minőségi, jó darabokkal, hibátlan.
4 800 HUF
3043871
11621
478
3200
3 200 HUF
3147926
11622
478
Zenélő pár porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
3 000 HUF
3144870
11623
478
3200
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m