Number of items: 394

Drasche Ujvidék visszatért 1941 emlék tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 10 cm
11379.

8 000 HUF

11380.

150 000 HUF
406,50
468,75

11381.

130 000 HUF
352,30
406,25

11382.

95 000 HUF
257,45
296,88

11383.

90 000 HUF
243,90
281,25

Fischer Emil gömbváza, 3 lábon. Jelzett, erős mázrepedéssel, m: 15 cm
11384.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1895 Zsolnay kiöntő. Nyakánál duplafalú díszítéssel, jelzett, csőre restaurált, m: 16,5 cm
11385.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1890, Zsolnay fazék. Jelzett, jó állapotban, m: 21 cm
11386.

16 000 HUF
43,36
50,00
9

Zsolnay Szent István. Terv.: Siklódy Lőrinc (Ditró, 1876 - Budapest, 1945). Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
11387.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi pingvin. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11388.

20 000 HUF
54,20
62,50

Drasche csíkos ruhás nő madárral. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11389.

16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi Háry János. Terv.: Veress Miklós. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11390.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF