Number of items: 394

Erdei mintás vörösfestett kínáló. cca 19. sz., feltehetően francia vagy német, jelzett, kopással, 30x19 cm
11624.

3 400 HUF
9,21
10,63

11625.

4 800 HUF
13,01
15,00

11626.

2 400 HUF

Aufsatz Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással sz: 32 cm
11627.

4 000 HUF

11628.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm
11629.

2 800 HUF

11630.

1 000 HUF

11631.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1940, Bavaria delft festésű asztalközép kínáló. Jelzett, d: 27 cm
11632.

5 000 HUF

WMF kobaltfestéses rózsamintás váza, fém peremezéssel, jelzett, m: 15,5 cm
11633.

4 200 HUF
11,38
13,13

4 db porcelán gyógyszeres dobozka
11634.

4 000 HUF

Kínai virágágas váza, fa talpon, jelzett, m: 20 cm
11635.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF